Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Martin Křížek se konečně dočkal vítězství v BBO tour

V neděli 26.6. se v chomutovském Strikelandu konal 6. turnaj BBO tour. Zahrát si přijelo 28 hráčů, z nichž dvacet postupovalo do semifinále, šestnáct dle pořadí a čtyři z Desperada. Kvalifikaci vyhrál Ondra Heligr (847), šestnáctý byl po odstoupení Jirky Borovce Ivan Zlesák (719) a v Desperadu byli úspěšní Jirka Holubička, Ríša Enders, Láďa Homola a Jára Vokurka. Po třech semifinálových hrách se deset lepších pustilo do tří her finálových. V turnaji zvítězil Martin Křížek (678), druhý byl Kája Růžička (656) a třetí Toník Nahodil (619). Dále se umístili Ondra Heligr, Vlasta Jiřiště, Octavi Albareda, Honza Jelínek, Abdul Kassas, Ríša Enders a Vláďa Horňák. Nejlepší ženou byla Anička Chotěnovská, seniorskou kategorii ovládl Vláďa Horňák a juniorskou Tala Kassas. Ve výkonnostních kategoriích A-J zvítězili: Ondra Heligr (A), Toník Nahodil (B), Martin Křížek (C), Vlasta Jiřiště (D), Míra Kučaba (E), Láďa Homola (F), Octavi Albareda (J), kategorie G, H, I nebyly zastoupeny. Za nejvyšší nához 269 byl oceněn Honza Jelínek. Zde je FOTOGALERIE a BBO VIDEO.

Celoroční pořadí po 6. turnaji: Ondra Heligr (545 b), Toník Nahodil (517 b), František Kubík (512 b), Ivan Zlesák (512 b), Honza Jelínek (509 b), Ríša Enders (487 b), Abdul Kassas (475 b), Jirka Květoň (465 b), Jára Vokutka (458 b), Dušan Mrviš (451 b).

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, kladenské pekárně Kompek za věnované výrobky, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky a Jirkovi Květoňovi a dalším za ceny věnované do losování.

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 7. BBO tour na krátkém mazání 24.7. - OBSAZOVAČKA, ale také 4.7. na BBO dvojicích na dlouhém mazání a 10.7. na BBO devítce na středním mazání.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb