Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Martin Orálek vítězí v Opavě na turnaji TRANSA cup

 

Dalším bowlingovým turnajem pod názvem TRANSA cup pokračovala série turnajů Raketa cup 2021.  Kvalifikaci podstoupilo 28 hráčů a hráček. Hrál se turnaj devítkový, kde 9 = strike.  Tak jako v minulém turnaji, tak i v této kvalifikaci byl suverénní Radovan Uher. Za ním skončili další favoriti turnaje Matěj Vojkovský a Martin Orálek.

e finále hrál Uher a Vojkovský na společné dráze a hned v 1.hře zaznamenali každý 300 bodů a zdálo se, že ostatní budou bojovat jen o zbylá pořadí. Opak byl pravdou a jejich výkony měly od této hry klesající tendenci, zatímco Martin Orálek se každou hrou zlepšoval a byl to nakonec on, kdo se radoval z vítězství v tomto turnaji. Radovan Uher si odnesl alespoň stříbro a na bronz dosáhl překvapivě David Tomanec. Pod stupni vítězů skončil Jan Hoschna (4.) a Matěj Vojkovský (5.), který ještě v polovině finále vedl. Další místa obsadili, Karel Kratochvíl (6.) a Anna Filušová (7.), která si navíc odnesla cenu pro nejlepší ženu. Za ní skončil její manžel Jan Filuš (8.), který získal cenu za nejvyšší výkon turnaje, když pokořil 300 bodů už v kvalifikaci. Na 9.místě skončil Martin Kavan, před Andrzejem Bednarzem (10.), Vítězslavem Samelem (11.) a Alešem Kelnarem (12.). 

Po čtyřech odehraných turnajích série Raketa cup 2021 je včele Orálek, před Hoschnou a Vojkovským. Další turnaj jednotlivců se uskuteční v neděli 21.listopadu, tentokrát jako turnaj klasický. Zájemci se mohou přihlásit už dnes u bowlera Rakety bowling na tel. 553 710 090 nebo na OBSAZOVAČCE ZDE.  

Na fotce je zleva: Uher (2.), Filušová (nejlepší žena.), Orálek (1.), Tomanec (3.).

Výsledky turnaje – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb