Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Martin Palas zvítězil na listopadové Prosecké Desítce

Předposlední letošní Prosecká Xbowling Desítka se odehrála v neděli 6. listopadu za tentokrát účasti pouze devatenácti hráček a hráčů. Znamenalo to, že po odehrání čtyřech her kvalifikačních si následné tři finálové již neodehrálo pouze trio nejméně úspěšných.

V kvalifikaci i finále byl nejlepším hráčem Martin Palas a po zásluze tak vítězí. Je vidno, že mazání před každou kvalifikací i americký styl střídání drah mu problémy nedělá, ba právě naopak. Totéž se dá říci i o Krystýně Janočkové, která se stala Nejlepší ženou a nadto skončila v celkovém pořadí hned pod vrcholem, aby se svou finálovou hrou 245 bodů stala i držitelkou Nejvyššího výkonu turnaje. Oba premianty na stupních nejúspěšnějších doplnil bronzový Josef Hladík. Do honorované osmičky se vtěsnali ještě Josef Colon, Václav Kouba, Jaromír Makovec, Stanislav Ozimý a Petr Pekár. Losovaný bonus tohoto turnaje, při dělení 50 kč ze startovného každého hráče v poměru 50, 30 a 20% rozveselil aspoň trochu prvního nepostupujícího do finále Tomáše Dajče, Jakuba Nováka a zejména Kateřinu Šponerovou.

Předvánoční vyvrcholení letošní turnajové série je v plánu na druhou adventní neděli a sice 4. prosince (obsazovačka) a tak si neváhejte přijít odpočinout od shonu za dárky a ponervovat se ještě trochu bowlingem.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb