Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Matěj Vojkovský vítězem Velikonoční devítky

Den před Velikonočním pondělkem, 17.4.2022, se celkem 37 vyznavačů bowlingu dostavilo k dalšímu turnaji série Raketa cup 2022. Ačkoli se hrál devítkový turnaj, nepostrádaly výsledky zúčastněných bowlerů na velmi dobré kvalitě. Na postup do finálové dvanáctky bylo nutné naházet průměr 210 bodů ze 4 kvalifikačních her. Tu vyhrál David Sivák, před Matějem Vojkovským a Radovanem Uhrem.

V prvních dvou finálových hrách hodil Matěj Vojkovský vždy 300 bodů a rozhodl tak o svém vítězství. Ostatní soupeře odkázal pouze o boj o další pořadí, když z celkových osmi her zaznamenal průměr 267,88 bodů. Druhou příčku se ztrátou téměř 80 bodů obsadil Jan Hoschna a bronz si odnesl Radovan Uher, který zároveň získal prémii za nejvyšší nához turnaje 300 bodů, když jej hodil jako první už v kvalifikaci. Místo čtvrté obsadila Kateřina Hejdučková mladší a převzala si také cenu pro nejlepší ženu turnaje. Se svým umístěním byl určitě spokojen také Martin Orálek (5.), který za sebou nechal vítěze kvalifikace Davida Sváka (6.). Další místa obsadil, Aleš Romfeld (7.), Kateřina Hejdučková st. (8.), Andrzej Bednarz (9.) a Ondřej Kurka (10.). Bratr vítěze a nejmladší účastník, teprve jedenáctiletý Ondřej Vojkovský obsadil 11. místo před Kamilem Kurkou. V průběžném pořadí série Raketa cup 2022 vede těsně M. Vojkovský před R. Uhrem a K. Hejdučkovou mladší.

Další turnaj jednotlivců se uskuteční v neděli 12. června 2022, tentokrát jako turnaj klasický, pod názvem Ryška cup 2022 a nejlepší hráči se mohou těšit na štědré odměny od sponzora turnaje. Zájemci se mohou přihlásit na obsazovačce.     

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb