Na 10. turnaji MBC vítězí Pavel Čermák

Ve dnech 14. a 15.10.2016 se uskutečnil 10.turnaj Roto Grip Magic Bowling Cup 2016. Turnaje se zúčastnilo 58 hráčů a hráček a tak do semifinále postupovalo 48 nejlepších a do finále 24. Vítězem se stal Pavel Čermák po finálových výkonech 254, 266 a 220. Druhé místo v turnaji obsadila Jana Skůrová (269, 181 a 237) a třetí místo vybojoval Lukáš Homola (185, 287 a 217).

- V kategorii SENIORŮ si prvenství připsala Marie Vokrojová, druhý se umístil Miroslav Bílek a třetí Michal Poprocký.

- Také kategorii STANDARD vévodila Marie Vokrojová před Miroslavem Bílkem a Jitkou Noskovou.

- V kategorii AMATÉR byl vyhlášen nejlepším hráčem Vladimír Pecháček a z trofejí se radovali ještě Blanka Heřmánková a Hana Kolářová.

- Kompletní výsledky turnaje zde.

- Žebříček průběžného pořadí ve všech kategoriích naleznete zde, jednotlivě na záložkách.

PS: Příští turnaj MBC se uskuteční 18. a 19.11.2016 v bowlingovém centru Best Bowling na Zličíně, obsazovačka je již otevřena.

Komentář a výsledky 1. hrací den: Ve dnech 14. a 15. října se hraje desáý turnaj z série MBC. Vítězem páteční předehrávky se stal Pavel Čermák 945 b., druhá je průběžně Jitka Nosková (945) a třetí Jan Kolář (941). Průběžné výsledky z prvého dne zde, sobotní výsledky hledejte na www.mbc.cz

PS: Po zrušení hrací rundy od 9.00 hod, je v sobotu celá časová osa turnaje posunuta o 20 minut oproti zvyklostem. Tj. začínáme hrací rundou v 10.00 hod, druhá hrací runda se hraje od 11.40 hod. Hráči umístění na 1. - 24. místě po kvalifikaci budou hrát semifinále od 14:40 hod., hráči na 25. - 48. místě od 15:40 hod.