Méně někdy znamená více …

Ve středu 22.5.2019 proběhl na centru Best Bowling pátý amatérský turnaj z série „ULICE Best Bowling“, který je šitý na míru hráčům s výkonnosti do 160 až 170. Účastnilo se jej pouze 16 hráčů a znamenalo to, že „méně někdy znamená více“. Nikdo z kvalifikace nevypadával a všech 16 hráčů si odehrálo 6 her.

Opět od počátku turnaje ukazoval dobrou formu Ivan Kober, který byl nejlepším hráčem kvalifikace. Scénář z minulého turnaje se ale neopakoval. Tentokráte zvítězila Míla Suchánková, která si z kvalifikace do finále přenášela 2 poziční body. Poté si připsala 2+3+6 pozičních bodů a celkovým počtem 13 pb vítězí s náskokem 4 bodů před Andrejem Paračkou. O další dva poziční body méně měla na svém kontě třetí v pořadí Irena Sopková.

Ve vinařské TOP 7 Zdeňka Reima se umístili: Pavel Javůrek, Gabriela Malcová, Petr Vácha, Ivan Kober.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: Po pátém turnaji si upevnil pozici lídra Ivan Kober a s 355 body vede. Na druhé místo se prodral s 294 body loňský šampión Andrej Paračka a třetím místě setrvává Pavel Vrzal s 290 body.