Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Měšec se čtyřmi tisíci zůstal nevybrán

V pražském Best Bowling centru proběhl 15. března pátý turnaj z devítkové série Zličínská POPO devítka s měšcem a turnaje se účastnilo 30 hráčů.

KVALIFIKACI vévodil Josef Colon, následován minulým vítězem Vladimírem Stříbrným a Irenou Strakovou. Hrálo se nejen o postupy do „triple“ semifinále, ale i o bonusovou finálovou hru, která se dle průměru z kvalifikace přenáší do finále. Z kvalifikace postupovalo 24 hráčů, na postup bylo zapotřebí 607 bodů ze tří her.

V mazací pauze se losoval měšec a dvojice pro semifinálové zápasy play-off. Měšec s částkou 4100,- Kč zůstal nevybrán a částka se přenáší na příští, dubnový turnaj. To se bude trefovat již cca 5000,- Kč.

V SEMIFINÁLE se hrály vyřazovací zápasy na dvě hry, v nichž překvapivě vypadl lídr žebříčku Jakub Šarišský. Z důvodu opakované poruchy na dráze odstoupila i Irena Straková, přestože zahrála první hru velmi dobře. Do finále měl našlápnuto i Zdeněk Havlíček, vybral si ale kopec smůly. Po velmi dobrých výkonech 234,223 mu k postupu ale scházel jeden jediný bodík. Podrobné výsledky semifinálových zápasů naleznete v přílohách.

Ve FINÁLE, si vynahradil únorovou neúčast a absenci v sérii Antonín Matějka. Zahrál 298, 277 a nebylo co řešit. Druhé místo vybojoval Jaroslav Maňásek před Albertem Jarovským. V TOP 7 odměňovaných se objevili severočeši Petr Víšek a Vláďa Stříbrný.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: po pátém turnajisi upevňuje pozici v čeleJosef Colon s 258 body a druhé místo Albert Jarovský s 250. Díky březnovému vítězství se na třetí místo probojoval Antonín Matějka s 208 body. Žebříček s body a pořadím jednotlivců v sérii naleznete v přílohách.

Příští turnaj se hraje 12. dubna. OBSAZOVAČKA a volná místa >> zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Výsledky play-off – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb