Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Mezi Malcovi se vpasoval Horáček

Desátého srpna se hrál poslední turnaj ze série Devítkový měšec za účasti 23 hráčů. Přestože turnaj dopadl jinak, než se očekávalo, v celoročním pořadí se víceméně nic nezměnilo.

V KVALIFIKACI si díky opravnému startu a zahrané třístovce vybojoval nejlepší pozici Petr Horáček a mohl si vybírat dráhu pro semifinále. V patách mu byli Jakub Šarišský a ambiciozní Ladislav Švec.

V mazací pauze se trefoval „měšec“ v kterém bylo 2300 a díky náhozu 142 jej vybrala Krystyna Janočková, která měšec v této sezóně trefila již podruhé.

Play-off SEMIFINÁLE bylo velmi rychle odehrané a než by někdo řekl „švec“, Láďa zmizel bez rozloučení. Vyřazeni byli i další účastníci, překvapivě snad poprvé, postoupil do finále Bohumil Žáček.

Ve FINÁLE kralovala rodinná dvojice Malcovic. Míra vybojoval první místo, Gábi třetí a mezi ně se vpasoval Petr Horáček.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: poslední turnaj v umístění celoročního pořadí nic nezmněnil. Celkově zvítězila Irena Straková s 528 body, druhý se umístil Jakub Šarišský (520b) a třetí Josef Colon (490b), konečné pořadí a umístění v séri naleznete v příloze. Ceny za celoroční umístění budou hráčům z TOP 10 předány na 1. turnaji nového ročníku, který startuje 7. září 2022. Obsazovačka a volná místa >> zde.

Výsledky kvalifikace a PO – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb