Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Michal Janovský vítězem 12. BBO devítky Strikeland

1. - 3. místo

Na 12. BBO devítku Strikeland přijelo v neděli 28.6. do Chomutova 45 hráčů, kteří sbírali poslední body do celoročního žebříčku. Kvalifikaci vyhrál po výkonech 280, 300, 300, 300 (z toho prostřední čistá) Toník Nahodil (1180), jako poslední postupoval do semifinále po odstoupení několika hráčů Pavel Lebeda (774) a dvaatřicítku semifinalistů doplnili čtyři hráči z Desperada - Harald Schelle, Anička Chotěnovská, Honzík Cihelka a Iveta Faitová. Tři semifinálové hry určily šestnáctku finalistů, na postup do následného finále bylo potřeba zahrát 656 kuželek. V turnaji zvítězil Michal Janovský (880) před skvěle hrajícími holčičkami Zdenkou Pláničkovou (772) a Dášou Stulíkovou (767). V desítce nejlepších se dále umístili Toník Nahodil, Jirka Vrážel st., Lukáš Roučka, Ondra Heligr, Sváťa Závladská, Vašík Kordulík ml. a Abdul Kassas. Během turnaje padlo celkem 14 třístovek (13 devítkových, 1 čistá): Toník Nahodil (3x), Michal Janovský (2x), Štěpán Heligr, Lukáš Roučka, Sváťa Závladská, Jirka Vrážel st., Dušan Závladský, Jirka Stulík, Milan Svoboda, Vašík Kordulík ml. a Ondra Heligr. Ocenění pro nejlepší ženy převzaly Zdenka Pláničková, Dáša Stulíková a Sváťa Závladská, pro nejlepší seniory Zdenka Pláničková, Dáša Stulíková a Jirka Vrážel st. a junioři byli oceněni všichni - Vašík Kordulík ml., František Tadeáš Kubík, Honzík Cihelka, Martin Bula a Ema Ondráčková. Zde je fotogalerie a BBO video.

Konečné celoroční pořadí BBO devítky Strikeland 2019/2020: sérii navštívilo celkem 101 hráčů a oceněno bude 10 nejlepších a také nejlepší žena, senior a junior: Ceny budou předány na 1. turnaji nového ročníku 19.7.2020. Kompletní žebříček je v příloze.

Červnový BBO bodovací žebříček – konečné pořadí (v červnu BBO turnaje navštívilo 151 hráčů a ve svých kategoriích zvítězili): Michal Janovský (A), Pavel Diviš a Marek Chovanec (B), Michal Chrdle (C), Martin Bula (D), Pavel Vrtiška (E), Eliška Bulová (F).

BBO bodovací žebříček – průběžné roční pořadí (aktuálně zde figuruje 223 hráčů a ve svých kategoriích vedou): Vašík Kordulík ml. (A), Kája Šípek (B), Bob Ondráček (C), Martin Bula (D), Petr Vácha (E), Jana Šípková (F).

Závěrem děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky, hráčům za účast a velký dík zaslouží Abdul Kassas, který do BBO turnajů v Chomutově věnoval 4 páry bowlingových bot (dva pánské, dva dámské), které se budou na následujících čtyřech turnajích - BBO tour a BBO devítce losovat. Děkujeme.

Budeme se na vás všechny těšit v Chomutově na 1. BBO devítce Strikeland 19.7.2020OBSAZOVAČKA nebo ještě předtím 5.7. na BBO tour a 8.7. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

BBO žebříček – červen – ZDE

BBO žebříček – průběžné celoroční pořadí – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb