Michal Včeliš opět vítězí a jde do čela Bowling cz tour 2019

O Velikonoční neděli 21.4. se v Scentru Benešov odehrál 4.turnaj Bowling cz tour 2019. Hrálo se na středním mazání o délce 41 stop, které v kvalifikaci nejvíce vyhovovalo Františku Spilkovi, který zahrál i nejvyšší turnajový nához 254. Vítězové jednotlivých rund byli taktéž odměněni lahví kvalitního moravského vína (Milan Barnet, Michal Včeliš a František Spilka). Nejlepší ženou byla vyhlášena Marie Frýbortová, která ve finále obsadila 4.místo. Třetí místo bere Dalibor Polívka za náhozy 191 a 223. Stříbro vybojoval Jaroslav Bejšovec (253 a 195) a vítězství si zaslouženě vyhrál Michal Včeliš (235 a 241).

Michal Včeliš se tak dostává do vedení v celkovém průběžném pořadí. Druhý je zatím Jaroslav Butal st. a třetí Dalibor Polívka. Další pořadí v Top 6 je následující: Marie Frýbortová, Jaroslav Bejšovec a Milan Barnet. Další turnaj série Bowling cz tour je na programu v neděli 19.května a hrát budeme na krátkém mazání o délce 35 stop. Všem co přišli děkuji za účast a budu se na Vás těšit i příště.

Foto č.1 zleva: Jaroslav Bejšovec, Michal Včeliš a Dalibor Polívka.

Foto č.2: Marie Frýbortová a František Spilka.

Foto č.3: Milan Barnet, Michal Včeliš a František Spilka.