Michalu Marvalovi sedli oba druhy mazání a vítězí

Již v září se rozehrála kvalifikace osmého Sprintera, které se účastnilo celkem 44 hráčů, aby ve středu 26.10.2016 byl 9. turnaj ukončen finálovou dohrávkou.

Kvalifikaci na středním mazání měl nejlépe rozehranou Aleš Drábek, druhý v průběžném pořadí byl Michal Marval a třetí Miluše Nováková. Finále se nyní se hrálo na dlouhém mazacím modelu, ale vítěz kvalifikace se jej neúčastnil. Ten si nyní užívá odpočinku na Bermudách a tak Sprintera vypustil. Michal Marval se chopil nabídnuté šance navázat na předchozí umístění a zvítězil s průměrem 236. Z pozice náhradníka se na bednu probojoval Jaromír Malec a třetí místo vybojovala Kateřina Beštová.

- Miluše Nováková (6. místo) se stala nejlépe umístěným seniorem.

- Jan Sýkora obdržel cenu pro nejlepšího juniora (11. místo).

- Jaroslav Včeliš (15. místo) byl vyhlášen nejlépe umístěným hráčem kateg. Amatér.

- Výsledky turnaje zde.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: Podruhé se odečítalo, odpis bodů s horším umístěním v celoročním pořadí, kde se počítá šest nejlepších umístění, pokračuje.

- Včele TOP 10 zůstává s 516 body Jan Kolář a na druhé pozici je nově Ladislav Švec s 506 body a na třetí místo se probojoval Pavel Vacek (494b).

- Nejlépe hodnocenou ženou za TOP 3 je Irena Straková (490b).

- Nejlépe hodnoceným seniorem/seniorkou za TOP 3 je Miluše Nováková.

- Nejlepším hráčem kategorie Standard za TOP 3 je Věra Váchová.

- Na pozici nejlepšího hráče kategorie Amatér je Jan Suchánek.

- Na pozici nejlepšího juniora je Lukáš Jelínek.

- Žebříček celoročního pořadí zde.

Říjnová KVALIFIKACE: Ještě ve středu 26.10. 2016 se rozehrála letošní, již desátá kvalifikace Sprintera, které byla velmi opět velmi slušně obsazena. Hrálo 42 hráčů o 24 postupových míst do listopadového finále. To se hraje 23.11.2016 a hraje se v něm o dvojnásobné body do celoročního pořadí. V průběžném pořadí kvalifikace jsou na prvních třech místech: Ladislav Švec, Pavel Čermák, Michal Marval. Kompletní výsledky kvalifikace na listopadové finále zde.