Míla Suchánková vítězí v říjnové Chodovské devítce

Na říjnovou Chodovskou devítku dorazilo tentokrát 19 bowlerů. Po kvalifikaci se tak musela s turnajem rozloučit Kateřina Hricová. Jako „bolestné“ dostala dle propozic 50Kč zpět a doufejme, že ji uvidíme i příště a že ji tento částečný neúspěch neodradí. Kvalifikaci vyhrál s přehledem Antonín Matějka a na vítězné vlně pokračoval i v semifinále. Oslavoval tak svoje narozeniny, které v neděli měl. Přejeme ještě jednou Vše nejlepší a ať to padá!

V samotném semifinále se zrodilo jediné překvapení a to v podobě vypadnutí třetího z kvalifikace Jirky Kotjužanského, který podlehl v souboji s Pepou Colonem a Jaroslavem LacinouJardovi bohužel forma vydržela pouze na semifinále a tak z toho nakonec bylo dvanácté místo.

Ve finále se v první hře dostala přes 230 hned čtveřice hráčů a bylo jasné, že v druhé hře se bude o místech na bedně rozhodovat právě mezi nimi. Tonda Matějka, který byl v této čtveřici a do této chvíle neměl slabší chvilku, si ji bohužel vybral právě v poslední hře a bylo z toho až pátý místo. Slabší druhou hru měl i Jakub Šarišský, ale vzhledem k velmi vysoké první hře uhájil pozici na stupních vítězů a skončil na třetím místě. Naopak „lišák“ Josef Colon se po celý turnaj zlepšoval a své nejlepší hry si nechal na finále. Přesto to stačilo „jen“ na druhé místo. Nejlepší byla dnes totiž Míla Suchánková. První hrou finále hodila nejvyšší nához dne - 277 (za který si odnesla cenu - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal) a s celkovým náhozem 493 s náskokem zvítězila!

Všem medailistům gratulujeme! Mezi první tři byly rozděleny tradiční price money v hodnotě 500-300-200Kč.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a tentokrát už 17.11.2019. Přihlásit se můžete na http://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1264&rand=343376075. Celkový stav série najdete na http://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na http://www.bowlingweb.cz