Milan Barnet byl od semifinále k neporažení

V neděli 13. listopadu se v S-centru Benešov odehrál v pořadí již 9. turnaj Bowling cz tour. Hrálo se na krátkém mazání Boardwalk a zahrát si přijelo celkem 31 hráčů a hráček. Po 6 kvalifikačních hrách byl nejlepší Dalibor Polívka, který byl i autorem nejvyššího náhozu 247 bodů. Semifinále ovládl Milan Barnet, který si tak mohl jako první vybrat dráhu pro finále. Posledním postupujícím hráčem byl Vláďa Volčko, který tak odsunul o pouhou jednu kuželku Šimona Melcra na nepostupové 13. místo.

Ve finále pokračoval Milan Barnet ve výborném výkonu a po náhozech 217 a 216 ovládl předposlední turnaj Bowling cz tour letošního roku. Na druhém místě se umístila Marie Frýbortová a třetí místo vybojoval Tomáš Mrkvička. Na čtvrtém místě skončila Iva Pauleová, nejlepší hráčka kategorie "B" (hráči a hráčky pod 165), která tak zažila úspěšnou premiéru v této sérii.

V celkovém pořadí je na prvním místě Marie Frýbortová, která si tak mohla určit mazací model pro závěrečný turnaj. Na druhé místo poskočil Milan Barnet a třetí je Otakar Frýbort. Další pořadí v Top 6: Tomáš Mrkvička, Tomáš Rathouský a David Ruml. Nejlepší v kategorii "B" je i nadále Lenka Bejšovcová, která vede před Janou Kocmanovou a Davidem Kumštou.

Závěrečný turnaj o dvojnásobné body do celkového pořadí se hraje v neděli 11. prosince a hrát budeme na totožném mazání, tj. Boardwalk. Pro hráče bude připravena večeře v S-centru zdarma. Děkuji všem hráčům a hráčkám za pěknou účast a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou.

Foto č.1 zleva: Marie Frýbortová, Milan Barnet a Tomáš Mrkvička.

Foto č.2: Marie Frýbortová, Dalibor Polívka a Iva Pauleová.