Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Milan Barnet ovládl únorovou Bowling cz tour

V neděli 4. února se v S-centru Benešov odehrál 2. turnaj Bowling cz tour 2024. Celkem se zúčastnilo 32 hráčů a hráček, z nichž byl po kvalifikaci nejlepší Jaroslav Butal st.. V semifinále ho vystřídal Šimon Melcr, ale ve finále to padalo nejvíce jiným hráčům.

Vítězství vybojoval Milan Barnet po náhozech 192 a 245 bodů! Druhé místo, tak jako v úvodním turnaji obsadila Marie Frýbortová a třetí příčka patří Jaroslavu Bejšovcovi. Nejlepším v kategorii "B" byla Jana Kocmanová, která si jako jediná z "béček" zahrála ve finále, kde obsadila sedmou příčku. Nejvyššího náhozu dosáhl v kvalifikaci Gustav Horník, 265 bodů.

V celkovém pořadí se do čela dostává Marie Frýbortová, na druhém místě vidíme Milana Barneta a třetí je prozatím Jaroslav Butal st. Další pořadí v Top 6: Jaroslav Bejšovec, Šimon Melcr a David Ruml. V kategorii "B" je ve vedení Jana Kocmanová před Petrem Bartoněm a Tomášem Rathouským.

Děkuji všem hráčům a hráčkám za účast a jako vždy za pohodovou a přátelskou atmosféru.

Foto č. 1 zleva: Marie Frýbortová, Milan Barnet a Jaroslav Bejšovec (první tři nejlepší hráči 2. turnaje).

Foto č. 2: Jana Kocmanová, Jaroslav Butal st. a Marie Frýbortová (nejlepší hráč kat.B, vítěz kvalifikace a nejlepší žena).

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb