Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Milan Barnet vyhrává turnaj i celou Ferdinand devítkovou sérii!

V neděli 14. listopadu se v benešovském S-centru odehrál závěrečný, dvanáctý turnaj Ferdinand devítkové série. Hrálo se o dvojnásobné body do celkového pořadí a pro hráče byla o mazací pauze před semifinále připravena i večeře v našem restaurantu Grosso. Losovaná cena, tzv. Měšec padl na nához 231 a ten, světe div se hodil v kvalifikaci hned 3x jediný hráč. Kdo? Otakar Frýbort! Odnesl si tak penízky v hodnotě 1.890 kč. Blahopřejeme!

Ale zpět k samotnému vrcholu Ferdinand devítkové série 2020/21. Jako nůž máslem prošel celým 12. turnajem Milan Barnet a skvělým finišem zvítězil nejen na závěrečném turnaji, ale ovládl i celou sérii! Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Marie Frýbortová a nejvyšší nához, jehož autorem je vítěz Milan Barnet, který v semifinále předvedl devítkovou perfect game 300. Na druhém a třetím místě jsou borci z Tábora, jmenovitě Vladimír Volčko a Otakar Frýbort. Pořadí na 12. turnaji bylo totožné jako pořadí v celé Ferdinand sérii až do 5. místa. Na čtvrtém místě se umístila Marie Frýbortová, pátý byl Dalibor Polívka. Další pořadí v Top 10 Ferdinand série je následující: Luboš Kunt st., David Ruml ( mimo pořadí, pořadatel ), Jaroslav Butal st., Jaroslav Bejšovec, Gustav Horník a Vojtěch Sádlík st.

Všichni jmenovaní převzali nebo převezmou piva od benešovského Pivovaru Ferdinand. První tři hráči celkového pořadí vyhrávají vouchery na 50, 30 a 15 litrů piva Ferdinand 11° MAX. Milan Barnet, Vladimír Volčko a Otakar Frýbort převzali prize money za celkové pořadí v hodnotě 1.500, 1.000 a 500 kč a za turnajové (500, 300 a 200 kč). Nejlepší ženou série byla vyhlášena Marie Frýbortová.

Závěrem bych chtěl poděkovat Pivovaru Ferdinand, jmenovitě Milanovi Krejčímu za vzornou spolupráci v sérii poznamenané Covidem 19 a těším se na další spolupráci. Velké díky patří také S-centru Benešov a v neposlední řadě i Vám hráčům a hráčkám, kteří jste se Ferdinand devítkové série zúčastnili.

Foto č.1 zleva: Vladimír Volčko, Milan Barnet a Otakar Frýbort.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Milan Barnet.

Foto č.3: Otakar Frýbort a Ivana Jelínková.

Foto č.4: Dalibor Polívka, Marie Frýbortová, Gustav Horník a Jaroslav Butal st.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série- ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb