Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Milan Germář s Petrem Horáčkem vítězí na 1. BBO dvojicích Zličín

Ve středu 25.8. se na Zličíně za účasti 42 hráčů konal 1. turnaj nového ročníku BBO dvojic Zličín, kde byli zároveň oceněni nejlepší hráči ročníku předchozího.

Z 21 dvojic byli v kvalifikaci nejlepší Olga a Jirka Culkovi (1290) a šestnáctými postupujícími do semifinále byli Míra Dutka s Michalem Koreckým (1093). Po třech semifinálových hrách vypadla polovina dvojic a osm lepších čekaly tři hry finálové s připočítávanou čtvrtou hrou průměrovou. V turnaji zvítězili Milan Germář s Petrem Horáčkem (883), navíc byli oceněni za nejvyšší nához 259. Druzí skončili Jirka Borovec s Pavlem Divišem (845) a třetí Michal Janovský s Liborem Rechtorikem (813). Dále se umístili Danica a Pavel Kafkovi, Olga a Jirka Culkovi, Jára Ferens s Martinem Michálkem, Luboš Slezák s Pavlem Vrtiškou a Anička Bajgarová s Janou Janovskou. Zde je fotogalerie.

Děkujeme Michalovi Benešovi a jeho pekárně Sarnia za donesené dobroty pro hráče a všem hráčům za účast, budeme se na vás na Zličíně těšit nejen na 2. BBO dvojicích 28.9. - obsazovačka, ale také 14.9. na BBO klasickém turnaji a 23.9. na BBO NejKUFRY.cz devítce.

Rekapitulace proběhlé série 2020/2021: nejlepší dvojicí byli Emil Krubert s Dášou Vaněčkovou před Pavlem Javůrkem s Ivanem Koberem, Markem Chovancem s Kájou Šípkem a Aničkou Bajgarovou s Janou Janovskou. Nejlepším jednotlivcem byl Marek Chovanec, druhé místo společně obsadili Emil Krubert a Dáša Vaněčková a třetí místo Pavel Javůrek a Ivan Kober. Nejlepší ženou série byla vyhlášena Dáša Vaněčková. Start zdarma a piva obdrželi i ti, kteří navštívili všech 12 turnajů a byli to Emil Krubert, Dáša Vaněčková, Jirka Borovec, Michal Korecký, Jára Maňásek, Jana Schönová, Naďa Holinková a Kája Mottl.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb