Minule druhý, nyní první ...

Všenorský votvírák pokračuje, dne 28.3. 2023 se hrál druhý turnaj na znovuzrozeném Všenorském bowlingu Olympia.

Druhý turnaj navštívilo 22. hráčů a po kvalifikaci postupovalo 18 nejlepších do finálové části. Zde po jedné hře vypadla první šestice hráčů, po druhé hře další šestice a závěrečná finálová šestka rozhodovala o konečném pořadí a vítězství opět jednou hrou.

Vítězem se stal Martin Dvořák finálovou hrou 255, který na únorovém turnaji vybojoval stříbrnou pozici. Na druhé pozici se umístil František Liebich s výkonem 243, třetí stupínek na bedně za výkon 216 patřil Michaele Blažkové.

Na druhý turnaj zavítal též nejúspěšnější hráč českého bowlingu s mnoha úspěchy, nejenom na domácím poli. Jeho jméno je dobře známo i v zahraničím bowlingu. Okom, že je tu řeč? No přeci o Jarinovi Lorencovi … Nezúčastnil se turnaje, ale pětice nejlepších hráčů z kvalifikace, měla tu čest si zahrát proti více násobnému mistrovi České republiky jednu hru. A to byla pro účastníky turnaje velká výzva. Jako sparinga na dráze měl Jarin po ruce Tomáše Liebicha, který se přijel také jen podívat.