Míra Cifra vítězí po letech ve svém „rodném“ centru

V neděli 26.2. pokračoval tento ročník Chodovské devítky. Sešlo se plných 23 účastníků, tedy téměř plná kapacita obou rund. Od samého začátku byl jednoznačně nejlepší Mirek Cifra, který kdysi na této herně působil jako bowler s bowlingem tu prakticky začínal. Kvalifikaci vyhrál s výborným průměrem 232,0 a nejlepší byl i v semifinále a to i zásluhou absolutního náhozu 300, za nějž si odnesl prémiovou cenu HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal. Finále Mirek zahájil 276, čímž utekl všem o 23 a více kuželek, a když v druhé hře přidal 266, celkem 542, nebylo o vítězi pochyb.

Ve finále se probral i do té doby „úsporně“ hrající Josef Colon a krásným výsledkem 488, který by obyčejně stačil s přehledem na první příčku, vybojoval stříbrnou medaili. Na „bednu“ doprovodil Mirka a Pepu David Tomšík, který dosáhl také slušného výsledku 451.

Vítězná trojice si rozdělila price money 1000,-Kč, dostala medaile a Mirek jako vítěz i soudek od našeho sponzora Pivovar Krušovice. Výsledky turnaje ZDE.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 26.3. Přihlásit se můžete na www.obsazovacky.cz/turnaje/entry_main.php?lang=cz&id_turnaj=1264. Celkový stav série najdete na http://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na http://www.bowlingweb.cz