Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Mira Dufek ovládl první turnaj Rubínové devítky

1. - 3. místo

V sobotu 19.6.2021 se odehrál první turnaj Rubínové devítky. Toto léto se hrají pouze samostatné turnaje a nepočítá se do žádné série. Ovšem za každý turnaj hráči získají body, které budou pomocné v soutěži, kdo odehraje nejvíce turnajů. Pokud zde budeme mít shodu, rozhodnou právě tyto pomocné body, kdo získá speciální cenu za nejčastější účast. Celkem je přes léto naplánovaných šest turnajů. Jak dopadl první turnaj??

Vítězem se stal skvěle hrající Mira Dufek, který ve finále zahrál součet 510 bodů. Posíláme velkou gratulaci za krásný výkon. Mira také zahrál krásný průměr 228,86 a pouze jedna jediná hra z celkových sedmy, co odehrál, nepřekročila hranici dvoustovky. Parádní představení Mira!!

Na druhém místě se umístil Mára Škrabal, který vše organizuje a ceny předal dalším hráčům v pořadí. Nicméně Mára byl jediný hráč, který všechny svoje hry poslal za hranici dvoustovky a zahrál nejlepší průměr a to 231,57.

Z ceny za druhé místo se mohl radovat Miloš Nemeškal, který ve finále zahrál druhý nejvyšší nához a to 263 bodů. Parádní finálový součet 466 bodů, je opravdu krásný. Ceny pro třetího hráče si pak převzal nadějný mladý hráč Matěj Bednařík, který opravdu usilovně trénuje a pracuje na sobě. Matěj zahrál ve finále součet 414 bodů a právem si odnesl ceny. Bravo pánové.

Nejlepší ženou a jako jedinou, která prošla z kvalifikace do finálové osmičky se stala Veronika Dufková se součet 351 bodů. Zároveň si Verča odnesla bank, když vyhrála soutěž po kvalifikaci ,,vabank o bank“

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další turnaj, který se bude hrát v sobotu 10.7.2021.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb