Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Mira Staněk s Tomem Blahou letos podruhé vítězní

Jak to tak vypadá, tak v Xbowlingu ValMez je bowlingová sezóna již v plném proudu. Po sobotním Valašském půlmaratonu se hned v neděli 6. září 2020 odehrál 7. turnaj z bowlingové série Valašské dvojice. K soubojům se nakonec sešel krásný počet 18 dvojic, a i když hranice 1200 bodů nepadla, o krásné hry nebyla nouze. A především souboj o vítězství byl výborný.

Tak si tedy shrňme zářijový turnaj dvojic. Ve výborných výsledcích pokračují Mira Staněk s Tomem Blahou (1189 b.). V šesti předešlých turnajích již zkompletovali medailová umístění a jak to tak vypadá, vítězstvím začali druhé kolečko. Ale neměli to vůbec jednoduché. Na paty jim těžce šlapali Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (1175 b.) a o prvním a druhém místě rozhodla až závěrečná Low Game. První bedny se letos dočkal obhájce celoročního vítězství, Janča a Marek Irglovi (1091 b.) a tato pomyslná bedna měla punc třetího místa. Pomalinku, ale jistě, začínají prodávat své umění mlaďoši Žanda Pořízková a Ondra Trojek (1077 b.) a bylo z toho jejich dosavadní nejlepší umístění, což je čtvrté místo. Ani další dvě dvojice, doplňující TOP šestku, nebyli bodově daleko vzdáleni. Na pátém místě skončili srpnoví vítězové, Mildové Krčmovi (1057 b.) a na lepší časy si šestým místem vzpomněli Peťa Janošec s Mirou Příleským (1054 b.).

A jak nám celkovým pořadím zamíchal sedmý turnaj série? Především máme nového lídra a hned s velikým náskokem. Protože teď se karty začnou míchat, začíná se totiž započítávat nejlepších šest turnajů. A vyrovnanost katapultovala do čela Miru Staňka s Tomem Blahou (171 bodů), kteří sundali z vedoucí pozice na druhé Bobinu Korytářovou se Zdeňou Labajem (148 bodů). Na třetí místo nám poskočili Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (144 b.). Kompletní dosavadní výsledky a pořadí v sérii si můžete prostudovat, když kliknete ZDE.  

Ze zářijových Valašských dvojic je to vše. K osmému turnaji se v Xbowlingu ValMez sejdeme v neděli 4. října 2020 a obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky za parádní bowlingovou neděli a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb