Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

MKK Opava cup ovládl Matěj Vojkovský

Druhým bowlingovým turnajem pokračovala v Opavě série turnajů Raketa cup 2022. K tomuto turnaji jednotlivců se prezentovalo 26 hráčů a hráček a opět se prosadili ti nejmladší. 

Kvalifikace vyzněla nejlépe pro Matěje Vojkovského, který kvalifikaci vyhrál před Katkou Hejdučkovou mladší a Radovanem Uhrem.

Finále jen minimálně upravilo pořadí z kvalifikace, když Matěj Vojkovský nedal soupeřům šanci a s převahou zvítězil s celkovým průměrem z osmi her 225,75 bodu. Za něj se vyhoupl na stříbrnou pozici Radovan Uher a bronz obsadila Katka Hejdučková ml., která si také odnesla cenu pro nejlepší ženu a nejvyšší nához turnaje, který měl hodnotu 268 bodů. Na medaili nedosáhl Roman Jenšovský (4.), Jan Filuš starší (5.), ani Aleš Romfeld (6.). Další pořadí obsadili, Vít Hasník (7.), Kamil Kuka (8.), Kateřina Hejdučková starší (9.), Zdeněk Štohanzl (10.), Jan Filuš mladší (11.) a Ludovít Ivanec (12.).   

Dalším letošním turnajem pro širokou veřejnost bude devítkový Velikonoční turnaj, který bývá velmi oblíbený. Termín je stanoven na neděli 17. dubna 2022. Zájemci se mohou přihlásit na obsazovačce, která je připravená ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb