Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na 1. BBO dvojicích Zličín vítězí Michal Fiala s Michalem Včelišem

Ve čtvrtek 16.6. se na Zličíně odehrál 1. turnaj nového ročníku BBO dvojic Zličín. Sešlo se 16 dvojic a po kvalifikaci 12 z nich postupovalo do semifinále, z prvního místa Michal Fiala s Michalem Včelišem a z dvanáctého Jára a Petra Maňáskovi. Po třech semifinálových hrách postoupilo šest lepších do finále, kde je čekaly další tři hry s připočítávanou čtvrtou hrou průměrovou. V turnaji zvítězili Michal Fiala s Michalem Včelišem, druzí byli Michal Janovský s Honzou Kolářem ml. a třetí Jirka Borovec s Pavlem Divišem. Dále se umístili Pavel Javůrek s Ivanem Koberem, Jirka Hájek s Járou Včelišem a Michal Korecký s Martinem Kukačkou. Za nejvyšší nához 257 byli oceněni Michal Janovský s Honzou Kolářem ml. Zde je FOTOGALERIE. BBO video bude zítra na FACEBOOKU.

Byli oceněni nejlepší hráči uplynulého ročníku: deset dvojic, tři nejlepší hráči a nejlepší žena a pět hráčů se všemi účastmi.

10 nejlepších dvojic: Michal Janovský, Honza Kolář ml. (1. místo), Jirka Borovec, Pavel Diviš (2. místo), Albert Jarovský, Bob Ondráček (3. místo), Pavel Javůrek, Ivan Kober (4. místo), Jirka Culek, Olga Culková (5. místo), Jára Maňásek, Petra Maňásková (6. místo), Anička Bajgarová, Jana Janovská (7. místo), Pavel Kafka, Danka Kafková, Naďa Holinková, Kája Mottl (8. místo), Petr Weiss, Jitka Weissová (9. místo), Jirka Hájek, Jára Včeliš (10. místo).

Nejlepší jednotlivci: Michal Janovský, Honza Kolář ml. (1. místo), Pavel Diviš (2. místo), Jirka Borovec (3. místo), Olga Culková (nejlepší žena)

Všech 12 účastí: Pavel Diviš, Ivan Kober, Jana Janovská, Jirka Hájek, Luboš Slezák.

Na Zličíně se na vás budeme těšit nejen na 2. BBO dvojicích 5.7. - OBSAZOVAČKA, ale také 21.6. na BBO klasickém a 29.6. na BBO NejKUFRY.cz devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb