Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na 3. BBO dvojicích Zličín byli nejlepší Daniel a Standa Nejezchlebovi

Ve středu 27.7. se na Zličíně konal 3. turnaj BBO dvojic. Z dvaceti zúčastněných dvojic postupovalo dvanáct do semifinále, z prvního místa Daniel a Standa Nejezchlebovi (1286) a z dvanáctého Míra Dutka s Michalem Koreckým (1070). Po třech semifinálových hrách postupovalo šest dvojic do finále, kde je čekaly další tři hry s připočítávanou čtvrtou hrou průměrovou. V turnaji zvítězili Daniel a Standa Nejezchlebovi (822), druzí byli Dáša a Jirka Stulíkovi (804) a třetí Zdeněk Havlíček st. s Milanem Souškem (737). Dále se umístili Tomáš Bortl s Ivankou Nouzovou, Michal Janovský s Honzou Kolářem m. a Albert Jarovský s Bobem Ondráčkem. Za nejvyšší nához 238 byli oceněni Daniel a Standa Nejezchlebovi. Zde je FOTOGALERIE a BBO VIDEO.

Celoroční pořadí dvojic po 3. turnaji: Jirka Hájek, Jára Včeliš (78 b), Michal Janovský, Honza Kolář ml. (65 b), Tomáš Bortl, Ivanka Nouzová (63 b), Míra Dutka, Michal Korecký (57 b).

Celoroční pořadí jednotlivců po 3. turnaji: Michal Korecký (83 b), Honza Kolář ml. (81 b), Jirka Hájek, Jára Včeliš (oba 78 b), nejlepší žena Ivanka Nouzová (63 b).

Na Zličíně se na vás budeme těšit nejen na 4. BBO dvojicích 16.8. - OBSAZOVAČKA, ale také 2.8. na BBO klasickém a 11.8. na BBO devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb