Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na bedně Jára Větrovský, Toník Nahodil a Michal Janovský

V neděli 12.12. se v Chomutově za účasti 46 hráčů konala BBO devítka Strikeland, první turnaj nového ročníku. Kvalifikaci vyhrál Ondra Heligr (1072), jako dvacátý postupoval Vlasta Talaš (802) a z Desperada František Kubík, Míra Kučaba, Alena Endersová a Harald Schelle. Po třech semifinálových hrách postupovalo dvanáct lepších do finále, kde je čekaly další tři hry. V turnaji zvítězil Jára Větrovský (841), druhý skončil Toník Nahodil (803) a třetí Michal Janovský (798). Dále se umístili Ondra Heligr, Lukáš Roučka, František Kubík, Martin Křížek, Vítek Jiřiště, Pavel Diviš, Roman Fisek, Kája Růžička a Sváťa Závladská. Nejlepší mezi ženami byla Sváťa Závladská před Zdenkou Pláničkovou a Alenou Endersovou, kategorii seniorů také ovládla Sváťa Závladská následována Vojtou Pláničkou a Zdenkou Pláničkovou a v juniorské kategorii byl nejlepším Vítek Jiřiště před Martinem Bulou a Emou Ondráčkovou. Během turnaje padly jen čtyři třístovky, tři devítkové dali Vojta Plánička, Lukáš Roučka a Toník Nahodil a čistou Michal Janovský. Zde je fotogalerie.

Bylo oceněno 10 nejlepších hráčů proběhlé série BBO devítka Strikeland 2020/2021 a také nejlepší žena, nejlepší senior, nejlepší junior a hráči se všemi dvanácti účastmi: Toník Nahodil, Ondra Heligr, Martin Křížek, Olda Pour, Jirka Stulík, František Kubík, Vojta Plánička, Lukáš Roučka, Kája Růžička a Sváťa Závladská. Nejlepší ženou byla Sváťa Závladská, nejlepším seniorem Jirka Stulík a juniorem Martin Bula. Všech dvanáct turnajů navštívili Toník Nahodil, Martin Křížek, Jirka Květoň, Jára Vokurka a Dušan Mrviš.

V Chomutově se na vás budeme těšit na 2. BBO devítce 9.1. - obsazovačka, ale také ještě předtím – 26.12. na tradičním BBO vánočním turnaji a 3.1. na BBO dvojicím.

Všem, se kterými se již letos neuvidíme, přejeme krásné Vánoce a vše nej v roce 2022.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb