Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na březnové Strašnické Devítce padla čtyřikrát třístovka

Znovu v úterý a znovu 15., tentokráte března, se odehrál další turnaj celoroční série Strašnické Xbowling Devítky a to za účasti 29 hráček a hráčů. Každý měl v kvalifikaci 4 hry na předem zvolené dráze na součet, do semifinále postoupilo téměř celé startovní pole, když klasicky první čtyři přímo postupující do finále (a nikdo se tohoto práva nezřekl) a čtyřiadvacítka do bojů semifinálových a tedy již vyřazovacích. Znamenalo to jediné, že bohužel jeden jediný hráč, ten nejméně úspěšný, již dále nepokračoval. Tou smutnou nepostupující se stala Karolína Navrátilová.

Přímo postupujícími do finále se byli Marek Navrátil, Josef Colon, Miroslav Jiránek a Michal Beneš, do finále k nim postoupila čtrnáctka v semifinále nejúspěšnějších. Posledním šťastným postupujícím se tak stal Martin Jindřich se součtem 337 bodů, oproti tomu 333 bodů nestačilo Jakubu Martinovskému ani 328 bodů Štěpánce Rejžkové, ovšem i tak byla na celkovém 20. místě nejvýše postavenou ženou a tudíž Nejlepší.

Finále se hrálo znovu od nuly na součet dvou her, klasicky ve třech na dráze a zde si hráči sami podle umístění v semifinále vybírají dráhu, na rozdíl od bojů semifinálových, kde jsou nasazeni dle umístění po kvalifikaci. Tento turnaj byl asi nejplodnějším na maximální náhozy 300 bodů, když „třístovky“ padly hned čtyři, dvakráte se tak poštěstilo bezkonkurenčnímu vítězi kvalifikace Marku Navrátilovi právě v úvodních čtyřech hrách. V semifinále jej následoval a dalším oceněným za Nejvyšší výkon turnaje byl Miroslav Jiránek. Ve finále výčet doplnil druhou svou hrou staronový účastník turnaje Zdeno Štefánik a ačkoli se mu úvodní hra zase až tolik nevydařila, konečný součet 482 bodů mu stačil k vítězství a premiérovému zisku skleněné Strašnické kuželky. Stříbrný končí pouť turnajem smolař Marek Navrátil se 470 body a o pouhý jeden méně měl na svém kontě bronzový Martin Jindřich, zejména díky drtivému závěru posledních framů turnaje. Do hodnocené osmičky poté ještě sestupně patřili Petr Vrba, Miroslav Jiránek, Jiří Kotjužanský, David Dvořáček a Michal Beneš.

Obsazovačka na dubnový turnaj je již aktivní a je na programu druhé úterý v měsíci a sice 12. dubna s možností obligátní individuální pondělní předehrávky.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Průběžné společné pořadí – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb