Na Chodově vítězí Jakub Šarišský

1. - 3. místo

V bowlingovém centru na Chodově se v neděli 29. července konal sedmý turnaj série Chodovské devítky 2018. Za krásné letní neděle na Chodov dorazilo 13 bowlerek a bowlerů.

Nejlepšího výkonu ve čtyřech kvalifikačních hrách dosáhl s náhozem 957 Dušan Kovařík

Vzhledem k tomu, že po kvalifikaci odstoupil Václav Zmatlík, nemělo smysl hrát semifinále. Netradičně si tak 12 bowlerů zahrálo přímo finále na čtyři finálové hry.  A jak to dopadlo ?

Ve své první finálové hře dosáhl nejvyššího náhozu turnaje 298 Jakub Šarišský, a tak si příště odveze cenu za nejvyšší nához turnaje  - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal.

Jakub Šarišský ve skvělém výkonu pokračoval. I přes drobné zaváhání ve třetí hře svůj náskok udržel a stal s náhozem 956 vítězem sedmého pokračování letošní série. Se svými vyrovnanými finálovými hrami skončil na druhém místě velmi těsně za Jakubem      s  náhozem 952  Lukáš Gurgul. Herní kvalitu prokázal Josef Colon a s náhozem 921 těsně před dotírajícím Antonínem Matějkou vybojoval třetí příčku .

Všem medailistům gratulujeme !

Mezi medailisty byly rozděleny tradiční medaile,  price money dle propozic vzhledem k účasti rozdělovány nebyly.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 26.8. Přihlásit se můžete ZDE. Celkový stav série najdete ZDE a bodování do žebříčku Firotour najdete ZDE.