Na krátkém mazání nejlepší Milan Barnet

V neděli 23. února se odehrál 2. turnaj Bowling cz tour 2020. Hrálo se na krátkém mazání o délce 36 stop a zahrát si přijelo celkem 29 hráčů a hráček. Poprvé přijel do Benešovské herny Scentra Zdeněk Havlíček st. z Hořovic. a po delší pauze na turnaj zavítal neřízená střela Vláďa Volčko z Tábora. Odměněni byli vítězové jednotlivých hracích rund David Ruml, Blanka Heřmánková a Marie Frýbortová. Na hráče letos čeká pozměněný hrací systém, kde se v semifinále hrají dvě hry plus průměr z kvalifikace. Nejlepší 12ka hraje finále na dvě hry plus hendikepy, které platí po celý turnaj. Jak to tak bývá na benešovském krátkém mazání, vyhořela celá řada favoritů. Namátkou např. Jaroslav Butal, Jaroslav Bejšovec a František Čermák. Všichni jmenovaní byli minulý ročník Bowling cz tour v Top 6. Po dlouhé době si zahrálo finále také 5 žen. Ve finále se nejvíce dařilo Milanu Barnetovi, který zahrál zároveň i nejvyšší nához turnaje 267. Na druhém místě byl úspěšný " golfista " Petr Zach st. a třetí místo vybojovala a nejlepší ženou byla vyhlášena Marie Frýbortová. O největší překvapení 2. turnaje se postarala Jana Kocmanová, která obsadila 4. místo. V celkovém pořadí se na první místo dostává Milan Barnet, druhá je Marie Frýbortová a třetí Petr Zach. Další pořadí v Top 6 je následující: Dalibor Polívka, Lenka Mrkvičková a Michal Včeliš. Všem hráčům patří velké díky za účast a budu se na Vás těšit na viděnou na některém z dalších turnajů v Scentru Benešov.

Foto č.1 zleva: Petr Zach st., Milan Barnet a Marie Frýbortová.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Milan Barnet.

Foto č.3: Blanka Heřmánková, Marie Frýbortová a David Ruml.