Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na posledním turnaji EBONITE, vítězí Kateřina Slavíková

 

Sedmdesát šest účastníků, se objevilo ve startovní listině závěrečného (desátého) turnaje ze série EBONITE tour 2020/2021. Říjnový turnaj se hrál na středním mazacím modelu a nikdo z hráčů se v celkovém průměru nedostal přes 200. Nižší průměry a zahrané výkony zřejmě ovlivnila absence elitních hráčů, kteří se účastnili reprezentačního kempu v Pardubicích. Za celý turnaj byl zaznamenán jediný nához přes 250, dosáhla jej Kateřina Hejdučková (264).

KVALIFIKACI po šesti hrách vévodil Josef Colon s 1279 body následován Tomášem Vackem (1264b) a Alenou Sovovou (1242b). Na postup do semifinále, kam postupují hráči umístění od 13. až do 36. místa, bylo zapotřebí jen 1007 bodu z šesti her. Na přímý postup z kvalifikace do finále, bylo zapotřebí 1173 body.

Do SEMIFINÁLE se tradičně nepostupovalo dle umístění do 36. místa, jak stanovují propozice, ale i z dalších nepostupových míst. Na výběr drah pro semifinále se nedostavilo několik hráčů a tak přišla řada na další v pořadí dle kvalifikace.

V semifinále hrála prim trojice Dagmar Stulíková, Libor Mach a Kateřina Janošcová. Postup do finále si vybojovali ještě Miloš Parkan, Lukáš Homola, Vladimír Pitaš, Kateřina Slavíková, Vítězslav Květenský, Irena Staková, Richard Nosek, Libor Soukup, Petr Horáček i Vlastimil Bobek. Posledně jmenovaný využil nabídnutou šanci „náhradníků“ a do semifinále postupoval až ze 41. místa.

Ve FINÁLE se nejlépe vedlo Kateřině Slavíkové, které na vítězství stačily výkony 184, 184, 193 a finálový součet 606. O pět bodů méně měla na svém kontě druhá Kateřina Beštová a třetí na pomyslné bedně byl s 596 body Jan Kolář. Ocenění ve vedlejších kategoriích vybojovali:

- nejlepší seniorka Irena Straková (12. místo)

- nejlepší junior do 18 let Tomáš Vacek (18. místo)

ŽEBŘÍČEK celoročního hodnocení, v němž se bojovalo o 20 bowlingových koulí, má konečnou podobu. I přes neúčast na posledním turnaji vítězí s 621 bodem Lukáš Jelínek. Druhé místo a titul nejlepší žena turnajové série vybojovala Kateřina Beštová (558b). Třetí místo a titul nejlepší senior turnajové série vybojoval Josef Colon (585b).

Kvalifikace turnaje – ZDE

Semifinále turnaje – ZDE

Konečné pořadí turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb