Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na Velikonoce si do Benešova přijel pro vítězství Andrej Paračka

V neděli 31. března se v S-centru Benešov odehrál 4. turnaj Bowling cz tour s podtitulem Velikonoční. Hrálo se na hauzíčku a zahrát si přijelo celkem 28 bowlingových nadšenců. Mimo běžných ocenění se za 3 striky po sobě rozdávala Velikonoční vajíčka.

Kvalifikaci vyhrál David Ruml, aby v semifinále doslova "vyhořel". Do finále tak šel z prvního místa Milan Barnet, ale nakonec z toho byla bramborová pozice. Po delší odmlce si do Benešova přijel zahrát hráč se slovenskými kořeny, Andrej Paračka. Nakonec z toho bylo nenápadné vítězství za finálové náhozy 224 a 193 bodů. O 9 bodů zpět zůstal Petr Zach st. a třetí místo vybojoval Jiří Homolka. Nejlepší ženou byla vyhlášena Jana Kocmanová, která obsadila 9. místo. Na 5. místě se umístil nejlepší hráč kategorie "B", Karel Hlas. Nejvyššího náhozu, 264 bodů, dosáhl v kvalifikaci Jiří Homolka.

V celkovém pořadí se na první místo propracoval Milan Barnet, na druhém místě vidíme Petra Zacha st. a na třetí pozici momentálně zraněná Marie Frýbortová. Další pořadí v Top 6: Šimon Melcr, Jaroslav Bejšovec a David Ruml. Kategorii "B" vede prozatím Jiří Homolka, na druhém místě je Petr Bartoň a třetí Jana Kocmanová. Děkuji všem za účast a fajn neděli.

Foto č.1 zleva: Petr Zach st., Andrej Paračka a Jiří Homolka.

Foto č.2: Jiří Homolka, Jana Kocmanová a Karel Hlas.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb