Na vítěznou Heligrovskou vlnu naskočila už i mamka Hanka

1. - 3. místo

Ve středu dorazilo do Strikelandu na 9. turnaj 18 dvojic a do semifinále jich postupovalo 12, z prvního místa Toník Nahodil s Oldou Pourem (1365) a z dvanáctého Ríša Enders s Mírou Hostem (1132). V semifinále bylo potřeba pro další postup naházet na 3 hry 562 kuželek včetně handicapu a právě tolik měli Toník s Oldou. Ve finále to naplno rozbalili Hanka a Petr Heligrovi a se skóre 785 turnaj vyhráli (tahle rodinka má prostě vítězství v krvi).  Druhé místo obsadili Zdenka a Vojta Pláničkovi (777) a třetí Toník Nahodil s Oldou Pourem (768). V šestce nejlepších se dále umístili Michal Chrdle s Janou Janovskou (764), Martin Bula s Matějem Musilem (762) a Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem (742). Za nejvyšší nához, rovných 300, byli oceněni Toník Nahodil s Oldou Pourem. Zde je fotogalerie.

Průběžné celoroční pořadí dvojic: Jirka Forman, Vašek Nedbálek (198 b), Jirka Borovec, Jirka Květoň (185 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (167 b), Martin a Ríša Soukupovi (157 b).

Průběžné celoroční pořadí jednotlivců: Toník Nahodil (264 b), Ondra Heligr (244 b), Kája Růžička (219 b).

Desátý turnaj se koná 10.10. , zde je obsazovačka. Budeme se na vás těšit.