Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Na Zličíně zavál svěží vítr z hor

V pražském Best Bowling centru proběhl 8. února čtvrtý turnaj z devítkové série Zličínská POPO devítka s měšcem. Turnaje se účastnilo sice jen 24 hráčů, objevila se zde ale opět řada nováčků.

KVALIFIKACI vévodil tandem jabloneckých nováčků, Bejdl – Stříbrný a bylo cítit, že zde zavál svěží vítr z hor. Třetí v kvalifikaci byl Jakub Šarišský, čtvrtý Pavel Štafa, který zahrál „třístovku“. Hrálo se nejen o postupy do semifinále ale i o bonusovou finálovou hru, která se dle průměru z kvalifikace přenáší do finále. Z kvalifikace postupovalo 16 hráčů, na postup bylo zapotřebí 615 bodů.

V mazací pauze se losoval měšec a dvojice pro semifinálové zápasy play-off. Měšec s částkou 3100,- Kč zůstal nevybrán a částka se přenáší na příští, březnový turnaj.

V SEMIFINÁLE se hrály vyřazovací zápasy play-off na dvě hry, v nichž vypadli oba lídři z popředí žebříčku Josef Colon a Albert Janovský.Podrobné výsledky play-off naleznete v přílohách.

Ve FINÁLE na sebe strhnul pozornost opět jeden ze severočeských nováčků. Václav Stříbrný zahrál 229, 279 a s přičtenou průměrovou hrou měl na svém kontě 753 finálových bodů. Druhý v pořadí se umístil Jakub Šarišský s 730 body, třetí místo vybojovala Jana Marešová se 723 body.

Výsledky kvalifikace a semifinále – ZDE

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb