Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nabouchaná ta skupina B v LTDL 2021

VÁLEČCI

Druhý hrací večer má za sebou v LTDL 2021 skupina B. Na druhý hrací večer se sešly všechny týmy a vítězem večera se stal tým Válečci, který přijel v solidní sestavě, a tak jsme čekali, co nám pánové ukážou… No a ukázali… Gratulujeme k vítězství kola!

No… Taky si trochu pohonkáme ego a sdělíme, že putovní pohár pro Mistra LDL je na Moravě! Poprvé za jeho několikaletou historii. Takže jsme mu nachystali místo hned na recepci… A hráčům týmu Xbowling Tišnov, kteří jej přivezli, gratulujeme! A děkujeme!

No ale hrrr na rekapitulaci celkové tabulky. První místo drží Xbowling Tišnov (35 b.). Dotahují je ale Válečci (33 b.) z Bowlingu Rubín (jakože druhý místo mají). Třetí místo náleží Gule Boys (24 b.), kteří mají stejný počet bodů jako Jdem to zkusit (24 b.), ale skóre je skóre… Další brněnský tým je XXX (20 b.), kterému patří páté místo. Létem prohřátí Homonauti (14 b.) zatím vyklusávají, ale moc dobře víme, jak to umí dohrát… Takže čekáme!

Hráčem kola se stal opět Mára Škrabal (Válečci). Jasně, patří mu nejvyšší průměr 232,60 a nához 278. Hráčkou kola byla Lucka Borková (Létem prohřátí Homonauti), která zahrála hezkých 206,00. Týmově pak válel vítěz kola Válečci s průměrem 674,80 a náhozem 773.

No… Takže zatímco jiní právě zažívají vnitřní nirvánu, někteří mají pro příště šanci své neuspokojivé výsledky napravit. Čekají nás totiž ještě 4 kola. To další, již 3. kolo, budeme hrát s jednou předehrávkou, kterou odehráli Homonauti. Na centru se sejdeme opět 7. července v 19:00. Budeme se na Vás těšit!

Výsledky 2. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb