Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nejlepší dvojicí 12. turnaje byli Vítek a Vlasta Jiřišťovi

Ve středu 6.9. se v Chomutově odehrál 12. turnaj BBO dvojic. 13 dvojic bojovalo o postup do jedenáctičlenného finále. Kvalifikaci vyhráli Filip a Martin Seifertovi a posledními postupujícími byli Dana a František Kubíkovi. Následovaly čtyři finálové hry s pátou připočítávanou průměrovou a ty nejlépe zvládli Vítek a Vlasta Jiřišťovi a poprvé v tomto ročníku zaznamenali vítězství. Druhé místo obsadili Dana a František Kubíkovi a třetí Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem. Do oceňovaného šestého místa se umístili Olda Pour s Milanem Šteffkem st., Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem a Lumír Horčička s Lukášem Roučkou. Za nejvyšší nához 248 si cenu odnesli Olda Pour s Milanem Šteffkem st. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí dvojic po 12. turnaji: Olda Pour, Kája Růžička (273 b), Toník Nahodil, Milan Šteffek st. a Dáša Stulíková, Jirka Stulík (shodně 246 b), Dana Kubíková, František Kubík (244 b).

Celoroční pořadí jednotlivců po 12. turnaji: Kája Růžička (296 b), Milan Šteffek st. (293 b), Olda Pour (290 b), nejlepší žena Dáša Stulíková (246 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 13. BBO dvojicích 20.9. - obsazovačka, ale také 17.9. na BBO NejKUFRY devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb