Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nejlepší dvojicí 4. turnaje byli Jirka Hájek s Járou Včelišem

V úterý 16.8. se na Zličíně za účasti 36 hráčů konal 4. turnaj BBO dvojic. Kvalifikaci vyhráli Dan a Standa Nejezchlebovi a jako dvanáctí postupovali do semifinále Honza Korynta s Janou Schönovou. Po třech semifinálových hrách postupovalo šest lepších dvojic do finále. V turnaji zvítězili Jirka Hájek s Járou Včelišem, druzí skončili Dáša a Jirka Stulíkovi a třetí Michal Chrdle s Pavlem Pavlisem. Dále se umístili Danka a Pavel Kafkovi, Pavel Javůrek s Ivanem Koberem a Honza Korynta s Janou Schönovou. Za nejvyšší nához 264 byli oceněni Dáša a Jirka Stulíkovi. Zde je FOTOGALERIE a BBO VIDEO.

Celoroční pořadí dvojic po 4. turnaji: Jirka Hájek s Járou Včelišem (118 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (74 b), Danka a Pavel Kafkovi, Pavel Javůrek s Ivanrm Koberem, Jitka a Petr Weissovi (všichni 71 b).

Celoroční pořadí jednotlivců po 4. turnaji: Jirka Hájek, Jára Včeliš (oba 118 b), Michal Korecký (95 b), Jirka Borovec (88 b).

Na Zličíně se na vás budeme těšit nejen na 5. BBO dvojicích 8.9. - OBSAZOVAČKA, ale také 25.8. na BBO klasickém a 30.8. na BBO devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb