Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nejlepší týmy v 3. HD sk. A byly NO NAME a LTL Baťa

LTL BAŤA a NO NAME

Letní Valašská Devítková liga pomalinku, ale jistě, vstupuje v Xbowlingu ValMez do své druhé poloviny základní části. Ve středu 7.7.2021 si dostaveníčko k 3. hracímu dni dala skupina A. První dvě kola měla vždy jasného vítěze, ovšem tentokrát tomu bylo jinak. Ale hlavně se nám do boje o tři postupová místa do Finále A připojil čtvrtý tým.

O vítězi večera nakonec rozhodlo skóre, protože dva týmy získaly stejný počet 18 bodů. A pro oba mančafty, NO NAME i LTL Baťa, to znamenalo hodně. I nadále vedoucí Formprojekt (16 b. – celkem 54,5 b.) totiž tentokrát nebyl nejlepší, jak je již zřejmé z úvodu reportu, ale i když byl tentokrát „až“ třetí, ztráta dvou bodů není zase taková tragédie. Z druhé strany se o tyto dva body přiblížil lídrovi NO NAME (celkem 50 b.) a jistě bude chtít o vítězství v základní skupině bojovat až do posledního zápasu. Oba týmy již mají postup do Finále A na dosah ruky.

Opravdu hodně si však polepšil LTL Baťa (celkem 36 b.). Po 2. HD to vypadalo, že bude bojovat o 5. nebo 4. místo, ale najednou je z toho útok na TOP trojku skupiny. V třetím kole získal stejný počet bodů jako v předchozích dvou a najednou ze čtvrté pozice ztrácí pouze bod na třetí tým tabulky. MRK (9 b. – celkem 37 b.) totiž prohospodařil slibný náskok a my tak můžeme očekávat v závěrečných dvou kolech krásný souboj. Tweeners (12 b. – celkem 26,5 b.) tentokrát předvedli zlepšený výkon a odpoutali se z šestého místa na páté. Ztráta na LTL je nyní 9,5 bodu, což jsou dva vzájemné zápasy, takže ani Tweeners ještě nebudeme v žádném případě odepisovat. Vůbec nevyšlo toto kolo týmu Zákulisí (2 b. – celkem 21 b.) a v tabulce se poroučel ze čtvrtého na šesté místo.

A můžeme se podívat na statistiky 3. kola. Hráčem večera se stal opět velmi dobře hrající Radek Novák (Formprojekt) s průměrem 244,40 bodu a nejvyšším náhozem 298 bodů. Od třístovky jej zastavil v posledním hodu split 7-10. Radek k tomu ještě přidal plný počet 5 bodů a stejně úspěšný pro svůj tým byl i Tomáš Laciga (LTL Baťa). Hráčkou večera se stala Iva Fojtíková (NO NAME) s průměrem 206,00 bodu. Týmové statistiky ovládl lídr skupiny Formprojekt díky nejvyššímu náhozu 724 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 634,40 bodu. Ještě se musíme zastavit u jednoho individuálního výkonu. ANO, Láďa Šmelcer (Tweeners) skutečně zahrál v zápase s týmem MRK „krásných“ 90 bodů. Jeho spoluhráči mu asi zapomněli říct, že hraje Devítku a ne Low Game.

Z třetího hracího dne LVDL skupiny A je to vše. Ke čtvrtému dějství se sejdeme opět za 14 dní, ve středu 21.7.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný bowlingový podvečer a těšíme se s Vámi v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky 3. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb