Nejlepšími maratonci Fuchs a Comett plus Tábor

V neděli 17.srpna 2014 se v benešovském Scentru uskutečnil bowlingový maraton družstev a následné finále pro 12 nejlepších jednotlivců. Zahrát si přijelo tentokrát 23 hráčů a hráček, kteří se rozdělili do 6 týmů. V soutěži družstev s přehledem zvítězilo družstvo COMETT plus Tábor ve složení Marie, Otakar Frýbortovi a Helena, František Spilkovi. Druhé místo vybojovali Milan Hampl, Jan Strachota a David Ruml. Třetí nakonec skončili Zdeněk Fuchs, Iveta Jedlanová, Václav Fiala a Daniel Dragoun. Soutěž družstev byla zároveň kvalifikací na soutěž jednotlivců, kde kraloval Zdeněk Fuchs. Druhá skončila Marie Frýbortová, která se stala zároveň nejlepší ženou turnaje a měla nejvyšší celodenní průměr (189,33). Třetí místo vybojoval Miroslav Kadlec. Vyhrál tímto i kategorii B a stal se největším překvapením turnaje. Cenu za nejvyšší nához (233) si odvezla Milena Filipová, která v konečném součtu skončila na nepopulárním čtvrtém místě.

Děkuji všem hráčům za účast a budu se těšit na viděnou nejen při benešovských turnajích.