Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nela s Ondrou letos již počtvrté vítězi Valašských dvojic

V neděli 7.8.2022 se v centru Xbowling ValMez odehrál již osmý turnaj Valašských dvojic, který je samozřejmě také, jako Devítka či Senior, zařazen do celoroční bowlingové série roku 2022. Přelom července a srpna je hlavně časem dovolených a tak se do turnaje zapojil na naše poměry pouze malý počet 13 dvojic.

O co méně dvojic, o to dramatičtější boje. Konkrétně máme na mysli pořadí na druhém až čtvrtém místě, kde se tři dvojice vměstnaly do pouhých 4 bodíků. Pojďme tedy na rekapitulaci. V předehrávce se představily pouze dvě dvojice a jednou z nich byl nováček z Třince, Monika a Drahomír Krečmerovi, kterým se však moc nedařilo. Naopak ostřílený pár Jarka Matochová a Mira Bazalka zahrál velmi slušných 1140 bodů a mohl pomýšlet možná i na bednu.

Do nedělní 1. rundy se přihlásily pouze tři dvojice a především dvě patřily k širšímu okruhu favoritů. Obhájci stříbra z července, Ondra Trojek a Lojza Horák (1124 b.), nedokázali navázat na svůj minulý výkon a bylo jasné, že tentokrát to asi necinkne. Naopak Nela a Radek Capilovi (1144 b.) se oproti červenci zlepšili a o 4 body šli do čela tabulky před Jarku s Mirou. Do 2. rundy nastoupily také pouze tři dvojice a zaskvěli se především Nela Capilová a Ondra Trojek, když zahráli krásných 1279 bodů a s obrovským náskokem se ujali vedení. Lojza Horák hrál nyní s Mirou Staňkem (1128 b.) a tento výsledek nestačil ani na průběžně tři nejlepší dvojice a bylo jasné, že především Lojza své galapředstavení z července nezopakuje.

V závěrečné 3. rundě se představilo zbylých pět dvojic, ale bohužel, pouze jedna z nich dokázala bojovat o místa mezi nejlepší šestkou. Jana a Karel Orságovi (1143 b.) už už sahali po druhém místě, jenže je zradila závěrečná Low Game. Nakonec ještě s vypětím uhájili o jediný bodík třetí místo. Jenže při důslednějším pohledu na výsledky zjistíme, že na tom nebyli sami. Ve stejné pozici byli v předehrávce i Jarka s Mirou a ti dopadli ještě hůře, protože pro ně zbylo nepopulární čtvrté místo. Stejně jako v červencovém turnaji… Takže suma sumárum, vítězí Nela Capilová s Ondrou Trojkem, druhé místo urvali Nela a Radek Capilovi, třetí místo vybojovali Jana a Karel Orságovi, na nepopulárním čtvrtém místě skončili Jarka Matochová s Mirou Bazalkou a na Lojzu Horáka zůstalo páté a šesté místo. To páté s Mirou Staňkem a to šesté s Ondrou Trojkem.

Po osmém turnaji série Valašské dvojice 2022 se nám pořadí na prvních třech místech nezměnilo, ale pěkně se bodově vyrovnalo. V čele jsou i nadále Dáša a Radek Capilovi (200 bodů), druzí Nela a Radek Capilovi (193 bodů) ztrácí již jen 7 bodů a srpnoví vítězové, Nela Capilová a Ondra Trojek (189 bodů), jsou zpět o další 4 body. Kompletní pořadí série je  k dispozici ZDE.

A to by tak bylo z osmého turnaje Valašských dvojic vše. Devátý turnaj je naplánován na 4. září 2022 s předehrávkou ve čtvrtek 1.9.2022OBSAZOVAČKA je tuto chvíli již aktivní.

Úplným závěrem patří velké poděkování našim milým sponzorům turnaje, Dáši Michalovi Kapustovým. Díky všem za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou. Třeba na Letním poháru, v kterém nabízíme jako každé prázdniny speciální zvýhodněnou cenu.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb