Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nela s Ondrou vítězí v novém rekordu Valašských dvojic

V neděli 3. dubna 2022 vyvrcholil v Xbowlingu ValMez již čtvrtý turnaj Valašských dvojic. Ve čtvrtek 31.3.2022 se předehrávka naplnila maximálním počtem 6 dvojic a ještě v sobotu večer byly všechny tři nedělní rundy plné. Nakonec se hlavního hracího dne zúčastnilo 17 dvojic.

Po odečtu dvou restartů jsme mohli ve výsledkové listině zaregistrovat do celoročního žebříčku opět krásný počet 21 dvojic. A nyní již k samotnému turnaji. V předehrávce výborně zahráli Katka a Jarda Mičkalovi (1112 b.), byla to jejich letošní nejlepší hra a při pohledu na výsledky jednotlivých turnajů to naznačovalo, že by mohli tentokrát skončit hodně vysoko v tabulce. Pěkně zahráli také držitelé březnového bronzu, Lenka a Tomáš Lacigovi (1086 b.) a třetí nejlepší výsledek si připsali Jarka Matochová a Mira Bazalka (1036 b.).

Do nedělní 1. rundy nastoupilo nakonec 5 dvojic, ale bohužel, po skončení jsme museli konstatovat, že z této skupiny dubnový vítěz určitě nevzejde. Horcí favorité Nela a Radek Capilovi (994 b.) herně vybouchli a ani druhá nejlepší dvojice rundy, Peťa Janošec a Mira Staněk (976 b.), určitě nejlepší šestku atakovat nebude.

Za námi byla polovina turnaje a tu druhou, v 2. rundě, rozjeli famózním způsobem Nela Capilová a Ondra Trojek a zastavili se až na bodovém součtu 1392!!! Po předlouhých 4 letech a 4 měsících tak padl turnajový rekord, který drželi z 3.12.2017 Dana a Jirka Klusáčkovi (1352 b.) a bylo na 99,99% jasné, že máme vítěze turnaje. Restart vyšel na výbornou také Dáši a Radkovi Capilovým (1149 b.), což znamenalo postup na průběžné druhé místo. Pěkný výkon předvedli také Bob a Renča Vančíkovi (1065 b.) a bylo to aktuálně páté místo.

Do vyřešení dubnové tajenky zbývalo dopsat do 3. rundy výsledky, které zpravidla vždy zamíchaly pořadím nejlepších. Skupina, nabušená skvělými hráči, věděla, že pokud chce někdo z nich uspět, musí podat opravdu výborný výkon. Nakonec ten nejlepší předvedli Víťa Hasník a Tomáš Helešic (1150 b.) a po velkém dramatu se o pouhých bodíček prodrali druhé na místo. Druhou nejlepší dvojicí rundy byli Jana a Marek Irglovi (1086 b.) a tento výkon stačil na konečné páté místo.

Rekapitulace pořadí nejlepší šestky? 1. Nela Capilová a Ondra Trojek (1392 b.), 2. Víťa Hasník a Tomáš Helešic (1150 b.), 3. Dáša a Radek Capilovi (1149 b.), 4. Katka a Jarda Mičkalovi (1112 b.), 5. Jana a Marek Irglovi (1086) a 6. Lenka a Tomáš Lacigovi (1086 b.). Zde rozhodoval vyšší nához.

Po čtvrtém turnaji série Valašské dvojice 2022 se do čela vyšvihli Nela Capilová a Ondra Trojek (86 bodů), na druhé místo se posunuli Dáša a Radek Capilovi (82 bodů) a na třetím místě se osamostatnili Jana a Marek Irglovi (78 bodů). Kompletní pořadí série je k dispozici ZDE.

Tímto mám uzavřené dubnové Valašské dvojice. Pátý turnaj série bude mít krásné datum 1. května 2022. Tak nezapomeňte své drahé polovičky dopoledne políbit pod rozkvetlou třešní či jabloní a odpoledne na značkách. Předehrávka je pak připravena na čtvrtek 28.4.2022 od 18:00 hodin a OBSAZOVAČKA je již v tuto chvíli aktivní. Závěrem patří velké poděkování našim milým sponzorům turnaje, Dáši a Michalovi Kapustovým. Díky všem za krásnou bowlingovou neděli a těšíme se na Vás v našem centru Xbowling ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb