Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Neporazitelný Toník Nahodil má na kontě hattrick

1. - 3. místo

V neděli 30.8. se v Chomutově konal 3. turnaj BBO devítky Strikeland. Přijelo 40 hráčů, z nichž byl v kvalifikaci nejlepší Toník Nahodil (1099), dvacátým postupujícím do semifinále byl junior Dan Nejezchleba (824) a další čtyři hráči se probojovali z Desperada. Tři celkem jednoznačně - Hanka Heligrová, Zdenka Pláničková a Michal Janovský, ale o čtvrtém postupujícím rozhodl při shodném výkonu 241 Ondry Heligra a Romana Faita až rozhoz, ve kterém byl úspěšnější Ondra Heligr. Tři semifinálové hry prověřily um, nervy a někdy i štěstí hráčů a dvanáct lepších postupovalo do finále, kde je čekaly další tři hry. Zvítězil stejně jako v prvním i druhém turnaji Toník Nahodil (868), druhý byl Dušan Závladský (836 b) a třetí Olda Pour (787). Dále se umístili František Kubík, Sváťa Závladská, Bob Ondráček, Jirka Vrážel st., Pepa Sihelník, Jirka Forman, Standa Nejezchleba, Dáša Stulíková a Martin Görg. Nejlepšími ženami byly Sváťa Závladská, Dáša Stulíková a Zdenka Pláničková, ceny pro nejlepší seniory získali Dušan Závladský, Jirka Vrážel st. a Jirka Forman a nejlepším z juniorů byl Dan Nejezchleba před Honzíkem Cihelkou, Davidem Vítovcem a Emou Ondráčkovou. Během turnaje padlo jen 5 třístovek - Jirka Stulík, Jirka Vrážel st., Dušan Závladský, Olda Pour, Toník Nahodil. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí BBO devítky Strikeland po 3. turnaji: Toník Nahodil (300 b), Olda Pour (276 b), Jirka Stulík (255 b), Vláďa Horňák (247 b), František Kubík (244 b), Dáša Stulíková (243 b), Martin Křížek (240 b), Lukáš Roučka (224 b), Jirka Květoň (219 b), Kája Růžička (213 b).

BBO bodovací žebříček – konečné pořadí srpen: Toník Nahodil (A), Olda Pour (B), Milan Šteffek st. (C), Pavel Kafka (D), Pavel Vrtiška (E), Danica Kafková (F).

BBO bodovací žebříček – průběžné roční pořadí: Michal Janovský (A), Jára Maňásek (B), Bob Ondráček (C), Martin Bula (D), Petr Vácha (E), Jana Šípková (F).

Děkujeme Strikelandu Chomutov, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky, Abdulovi Kassasovi, Jirkovi Květoňovi, Hance a Petrovi Heligrovým a všem dalším za ceny věnované do turnaje. V Chomutově se na vás budeme těšit na 4. BBO devítce Strikeland 20.9. - obsazovačka, nebo ještě předtím 2.9. na BBO dvojicích a 13.9. na BBO tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

BBO žebříček – srpen – ZDE

BBO žebříček 2020 – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb