Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Neporazitelný Toník Nahodil opět vítězem BBO devítky Strikeland

V neděli 19.9. se v Chomutově za účasti 43 hráčů konala 10. BBO devítka Strikeland. Kvalifikaci díky vyššímu náhozu, a byla to rovnou čistá třístovka, vyhrál Toník Nahodil, který měl stejně jako Martin Křížek součet 1004 na čtyři hry. Posledním, dvacátým postupujícím dle pořadí v kvalifikaci, byl po odstoupení tří hráčů Bob Ondráček (791) a z Desperada postoupili Áda Klepáček, Yvona Klepáček Mašková, Ivan Zlesák a Ríša Enders. Po třech semifinálových hrách dvanáct lepších, tentokrát to byli pouze muži, postoupilo do finále, kde je čekaly tři hry finálové. A i tam, stejně jako po celý turnaj, formu předvedl Toník Nahodil, a pošesté v tomto ročníku zvítězil. Druhé místo obsadil Ondra Heligr a třetí Jára Vokurka, který byl zároveň nejlepším seniorem. Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Sváťa Závladská a juniorem Martin Bula. Padly jen tři třístovky, první dal v kvalifikaci František Kubík, další dvě Toník Nahodil, jednu čistou v kvalifikaci a druhou si ušetřil na finále. Zde je fotogalerie.

Průběžné celoroční pořadí, do kterého se započítává 8 nejlepších bodových zisků, vypadá po 10. turnaji následovně: Toník Nahodil (788 b), Ondra Heligr (726 b), Martin Křížek (706 b), František Kubík (675 b), Lukáš Roučka (649 b), Martin Bula (641 b), Jirka Květoň (638 b), Jára Vokurka (637 b), Olda Pour (613 b), Kája Růžička (607 b). Aktuálně nejlepší ženou je Sváťa Závladská (557 b) na 19. místě.

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky a hráčům za přízeň, v Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 11. BBO devítce 17.10. - obsazovačka, ale také 3.10. na BBO tour (krátké mazání) a 6.10. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb