Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Notaxo K přivedlo posilu. Obrátili celou tabulku…

Není nad to přivést si do týmu zdatnou posilu. Právě to udělal tým Notaxo K ve 2. kole vojkovské Ligy dvojic a také tým Paštiky. Po prvním kole byli Notaxo K na posledním místě tabulky. Notaxo K posílila aktuální bowlingová hvězda, asociací vyhlášený nejlepší hráč roku 2023, čerstvě ověnčený mnoha tuzemskými i mezinárodnímu vavříny, Lukáš Jelínek. Všichni tušili, že ve druhém kole Notaxo K půjde nahoru. Nemýlili se, ale že až tak… Druhá nová posila byl Lukáš Obrusník v týmu Paštiky. I jeho přítomnost znamenala pro Paštiky značný přínos.

Druhé kolo ovládl tým Notaxo K systémem start – cíl. 7 vítězství, žádná porážka, průměr týmu 430,57! Denní bodový zisk 38 bodů. O dnešním prvenství absolutně žádné pochyby. Druzí dnes končí borci z Notaxa, 28 bodů, průměr týmu 375,57, 5 vítězství, 2 porážky. Třetí je Notaxo X se ziskem 26 bodů a průměrem 380,14, 4x vítězní, 3x poražení.

V jednotlivcích dnes není sporu, kdo je na vrcholu: Lukáš Jelínek (Notaxo K) s průměrem 242,43. Současně je to autor nejvyššího náhozu kola 290. Že z toho nebude třístovka bylo jasné již v prvním frejmu za 9 a dohoz. Vše další již jen strajky. Gratulujeme! Druhý v pořadí je Lukáš Obrusník (Paštiky) s průměrem přes 205. Na čele tedy máme obě nové posily. Třetí je Standa Semerák (Sem Notaxo), jehož průměr byl 204,86.

Tabulka po 2 kolech: předně Notaxo K se vypracovalo z posledního místa na první. Celkově má 58 bodů a týmový průměr téměř 400. O 4 body zpět je Notaxo X, původně vedoucí tým tabulky. Na třetí místo se dostalo Notaxo s rovnými 50 body. Tabulku po dnešku uzavírá RAN ALL, sesbíral 40 bodů, ale dnes jen 16.

Díky zcela všem hráčkám a hráčům, skutečně se bylo na co dívat. Třetí kolo se bude hrát 25.04.2024 opět od 19 hod. Na fotce vidíme dnes nejlepší tým Notaxo K.

Detaily, podrobné výsledky, plné komentáře všech skupin Ligy dvojic jsou k dispozici na webu Ligy dvojic.

Výsledky – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb