Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Notaxo K zvrátilo dějiny a berou ve vojkovské Lize dvojic 1. místo!

Dnes ve 4. kole ostatní převýšili chlapci z Notaxo K, tedy Kuba Šarišský s Ondrou Kvasničkou. Sbírali od počátku poctivě body, prohráli jediné utkání s Nemem ((0:6), ale jinak excelovali. Mají na svém kontě jak dnes nejvyšší hru 481, tak i nejvyšší hru jednotlivců 265 (Ondra Kvasnička a později stejný nához také Láďa Šimánek). Zasloužené 1. místo.

Dnešek byl důležitý pro konečný stav tabulky a tedy pro postupující do Republikového finále 04.06.2023 na brněnské Kaštance. Z této skupiny tam jdou 3 nejlepší. Díky dnešku Notaxo K přeskočilo dosavadní lídry Sešlost a se ziskem 104 body jsou na konečných stupních vítězů první. Zaslouženě, vždyť i jejich průměr ze zcela všech her Ligy dvojic je téměř 391. Na celkově 2. místo spadla Sešlost, ta má o 8 bodů méně. Jak Jirka Egert, tak i Honza Fleischmann disponovali věkovým hendykepem, což jim sem tam pomáhalo k zisku bodů. Třetí končí Sem Notaxo. Ti mají 94 bodů, což značí bezpečný náskok před 4. Notaxem

Tradičně v rámci posledního kola proběhl rautík s pochutinami pro zcela všechny bez výjimky. Jsme rádi, že chutnalo. Naše poděkování patří především všem hráčkám a hráčům bez rozdílu umístění a výkonů, bojovali zcela všichni jak mohli, ale znáte to, Někdy se nedaří a jindy to padá, aniž víte jak a proč... Samozřejmě děkujeme centru bowling Vojkov, které bylo vždy perfektně připraveno.

Detailní výsledky, a fotky ze 4. kola této Ligy dvojic a závěrečného vyhlašování výsledků najdete na webu Ligy dvojic.

Na fotce vidno jednak vítěze 4. kola a hlavně vítěze celého ročníku Ligy dvojic, skupina Vojkov.

Další, již třetí, ročník Ligy dvojic by se měl zde na Vojkově hrát od září. Všechny stávající týmy potvrdily svou účast, za což děkujeme. Hracími dny budou opět čtvrtky, předběžně 21.09., 19.10., 06.11. a 07.12.2023. Je to sice ještě předběžné, ale dost pravděpodobné. Potvrzené definitivní termíny ještě všem týmům včas potvrdíme.

Výsledky – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb