Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nováček turnaje a hned vítězství

Ve Frýdku-Místku na Jadranu se odehrál v neděli 19. 11. 2023 náš oblíbený turnaj smíšených párů Jadranský Mix. Venkovní teploty nám už pěkně klesly k bodu mrazu, což nám v klidu umožnilo uklidit se do relativního tepla herny a užití si prima den s prima lidmi.

První runda se přizpůsobila počasí a působila velmi zamrzle a ne a ne se dostat do požadovaného tempa. Favorizované dvojice turnaje hrající v první rundě si marně lámaly hlavu s tím, jak domluvit kuželkám, aby padaly. Nakonec se s nimi nejlépe dohodla dvojice Kateřina a David Redzinovi (2 239 b.) a v první rundě brali první místo. Druhé místo připadlo dvojici Jana a Karel Orságovi (2 219 b.) a třetí místo v první rundě obsadili mládežníci z Třince Agáta Valíčková a Daniel Smilowski (2 209 b.). Všichni jsme tak nějak tušili, že tyto výsledky nebudou stačit na umístění na bedně.

Druhá runda začala přesně v poledne a v ní nám tentokráte bojovalo 11 párů. Úplně novou dvojicí tohoto turnaje byla Lenka Zvěřinová a Jan Ježek ml. Velmi rychle pochopili herní systém a krásně se začlenili do kolektivu. I zde hrály favorizované dvojice turnaje a po kolapsu první rudy, vycítily šanci na bednu. Toho dokonale využili Lenka Zvěřinová a Jan Ježek ml. (2 411 b.) a po velkém souboji s dvojicí Eva Mazurová a Jaroslav Pazděra (2 332 b.) zvítězili a brali pro sebe první místo. Eva s Jardou odehráli báječný turnaj a dlouho vedli, ale poslední dvě hry je bohužel šouply na celkové druhé místo. Třetí místo skvělým finišem v posledních třech hrách získali Dana a Jiří Klusáčkovi (2 300 b.).

Kolo štěstí tentokrát přineslo malou radost dvojicím Jana a Karel Orságovi, Agáta Valíčková a Daniel Smilowski, Iveta a Michal Kudelovi.

Prozatimní pořadí v celoročním hodnocení je Jana a Karel Orságovi (217 b.), Dana a Jiří Klusáčkovi (187 b.), Karin a Lumír Pechovi (166 b.), Iveta a Michal Kudelovi (152 b.), Lenka Walová a Radim Jurečka (152 b.), Eva Mazurová a Jaroslav Pazděra (149 b.). V posledním turnaji tak vyvrcholí souboj o celkové třetí místo. Do celoročního bodování se započítává osm nejlepších výsledků.

Poslední letošní Jadranský Mix se odehraje v prosinci druhou adventní neděli 10. 12. 2023. Obě rundy budou začínat ve svých obvyklých časech v 10 hodin a 12 hodin. Tam se také dočkají ocenění nejlepší tři dvojice turnaje za rok 2023.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Jana a Karel Orságovi

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb