Nové tváře na stupních vítězů - Kája Šípek, Michal Fiala a Pavel Diviš

1. - 3. místo

Ve čtvrtek 25.7.2019 se na zličínském Best bowlingu konal za účasti 29 hráčů 7. BBO klasický turnaj a hrálo se na středním mazacím modelu. V kvalifikaci zvítězil Pavel Diviš (903) a po odstoupení Jirky Borovce postupovala z šestnáctého místa Hanka Kolářová (741). Semifinálové vyřazovací zápasy poslaly domů polovinu účastníků a osmičku vítězů čekaly dvě hry finálové, ke kterým se jako třetí přičítá celovečerní průměr. V turnaji zvítězil Kája Šípek (662), druhý skončil Michal Fiala (645) a třetí Pavel Diviš (638), ten byl navíc oceněn za nejvyšší nához (257). V osmičce nejlepších se dále umístili Luboš Slezák, Honza Kolář st., Standa Nejezchleba, Pepa Bočan a Libor Rechtorik. Nejlepší ženou byla vyhlášena Hanka Kolářová na celkovém 12. místě. Zde je FOTOGALERIE.

Průběžné pořadí po 7. turnaji: Pepa Bočan (281 b), Bob Ondráček (272 b), Ivan Kober (258 b).

Po kvalifikaci se losovaly ceny a šťastná plechovka s 4180,-, ale přestože byl tažen sympatický nához 217, nikdo ho neměl a tak se na 8. BBO klasickém turnaji 22.8.2019 částka navýší na cca 4600,-. Hrát se bude na dlouhém mazání, graf si můžete stáhnout ZDE a přihlásit se můžete ZDE.