Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Novoroční bowlingový turnaj jednotlivců 2022

Prvním letošním turnajem jednotlivců v centru Raketa Opava, byla zahájena turnajová série Raketa cup 2022. Turnaj se hrál klasickým způsobem a zúčastnilo se jej 25 hráčů a hráček. 

Kvalifikace vyzněla nejlépe pro Jana Hoschnu, který zde zaznamenal nejlepší výkon turnaje, když hodil 255 bodů, a to hned dvakrát. Dál už se mu tolik nedařilo.

Ve finálovém klání pro 12 nejlepších z kvalifikace proběhl souboj o 1. místo především mezi Matějem Vojkovským a Radovanem Uhrem. Uher byl nakonec o 19 kuželek lepší svého soupeře a stal se zaslouženým vítězem tohoto turnaje, když z osmi her šestkrát překonal hranici 200 bodů. Bronzovou příčku překvapivě vybojoval Kamil Kurka, před Martinem Orálkem (4.) a Romanem Jenšovským (5.). Poctivý trénink přinesl ovoce Danielu Bennovi (6.). Nejlepší ženou turnaje byla Kateřina Hejdučková mladší (7.). Vítěz kvalifikace Hoschna obsadil až 8. místo, před Kateřinou Hejdučkovou starší (9.), Vladimírem Lexem (10.), Janem Gališem (11.) a Janem Filušem (12.).     

Další turnaj této série se koná 20. března a může se jej zúčastnit každý, kdo si v bowlingu jen trochu věří. Propozice jsou připravené ZDE a přihlásit se můžete přes obsazovačku ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb