Pěkné finále pro sebe rozhodl Jaroslav Lorenc

Thordarson, Lorenc, Čermák

Na Zličíně v sobotu večer skončil předposlední turnaj série Prague BC, celkem si přijelo zahrát 126 hráčů a po odehrání 6-ti kvalifikačních her se do semifinále kvalifikovalo celkem 24 hráčů. Pravidlo, že v semifinále musí být nejméně 4 hráči z kategorie B a 4 hráčky (kategorie C), tentokrát vyhovovalo hráčům kategorie B, protože hned tři postoupili do semifinále právě díky tomuto pravidlu. Postupové číslo do semifinále bylo nakonec 1231 a tak Bowlingový soudek Svijany vyhrála Jana Pindurová, která byla se svým tipem nejblíže.

V semifinále se hrály 4 hry, které určily 8 finalistů - jako poslední postupovala Kateřina Beštová, která se tak stala nejlepší ženou turnaje. Ve finále play-off hráli nejlépe Jaroslav Lorenc a Asgeir Thordarson, kteří se přes své soupeře probojovali až do závěrečného zápasu. Poslední zápas byl plný striků a vítězně z něj vyšlo mládí - devátý turnaj vyhrál Jaroslav Lorenc, druhý skončil Asgeir Thordarson a třetí Pavel Čermák.

Poslední kategorií kde ještě neznáme vítěze je B-kategorie a zde si pohár do Kutné Hory odvezl mladý Tomáš Plechata.

Poslední turnaj série se hraje první víkend v červnu a bude se bojovat o celkové vítězství ve všech kategoriích - průběžné pořadí po devátém turnaji najdete zde na webu během pondělí.

Obsazovačka na další turnaj je aktuální již zde na webu.

publikováno 7.5.2010

Již 58 hráčů si odehrálo kvalifikaci na devátý turnaj série Prague BC - Pavla Nosková zůstává i nadále v čele pořadí a jednu kuželku za ní se zařadila Kateřina Beštová, třetí je pak Michal Včeliš. Do semifinále postupuje 24 hráčů a zatím to vypadá na postupové číslo kolem 1250 - uvidíme zítra jak to hráčům půjde.

Semifinále začíná v sobotu před 18:00 - výsledky budeme vkládat po každé rundě.

publikováno 6.5.2010

První dvě rundy kvalifikace na Prague BC jsou odehrány, na prvním místě je Pavla Nosková s náhozem 1332 vč. hdc, druhé místo patří Michalovi Včelišovi 1329 a i jemu patří zatím také nejvyšší nához turnaje 290. Třetí je pak Jakub Váradi. Uvidíme zítra jak si s mazáním poradí další hráči - ale na postup bude potřeba určitě zahrát nad 1230.

Zítra večer zde na webu najdete výsledky po pátečních rundách + komentář.

publikováno 3.5.2010

Ve čtvrtek na Zličíně startuje devátý turnaj série Prague BC, jelikož byl o účast na turnaji velký zájem byla ve čtvrtek přidána ještě jedna od 16:50 a momentálně jsou 2 poslední volná místa právě ve čtvrtečních rundách. Pro turnaj je připraveno místní dlouhé zličínské mazání - uvidíme kolik bude potřeba na postup do semifinále - pokud to víte, tak si stačí tipnout a můžete vyhrát Bowlingový pivní soudek Svijany - tipovačka je na Bowling Forum.

Zároveň žádám hráče, kteří jsou zapsáni v obsazovačce a nepřijdou aby nám to dali včas vědět, volná místa pak můžeme nabídnout náhradníkům, kteří mají zájem si na turnaji zahrát.

Výsledky budeme vkládat společně s komentářem vždy večer po kvalifikačním dni.