Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

O vítězství 2. kola ve skupině „C“ se dělí Krucipísek a Weapon X

WEAPON X a KRUCIPÍSEK

Své druhé kolo Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2021 odehrála skupina „C“ ve středu 30. června, tedy v poslední školní den. Tato skupina nás baví. Máme papírového favorita, máme talentovanou mládež z TCM, máme týmy, které se chtějí bavit, máme týmy, které se učí. Prostě víc už to různorodé udělat nešlo. Vítězem kola se stal jakože tým Krucipísek, ale bodový zisk (19 b.) měli stejný, jako Weapon X, takže foto jsme udělali společné. Gratulujeme!

Tabulka už se po druhém kole solidně krystalizuje. Ačkoliv při pohledu na průměry se dá predikovat, že se může ještě hodně změnit. S malou bodovou rezervou nám vede tabulku Krucipísek (38 b.). Druhé místo Weapon X (30 b.). Na třetím místě je DeKaMi (24 b.). Alfa Team (22 b.) drží čtvrté místo a Xbowling Tišnov TCM (21 b.) je na pátém místě. Ale střed tabulky je v rozdílu 3 bodů. Tabulku nám uzavírá EMILY (15 b.), která ale průměrově zapadá do středu tabulky.

Hráčem druhého kola byl Karel Hladík (DeKaMi) s průměrem 247,00. O nejvyšší nához se postaral Roman Čulák (Krucipísek) s náhozem 277. Nejlepší ženou byla juniorka Terka Ondriášová (Xbowling TCM Tišnov). Týmově bodoval Krucipísek s průměrem 643,20 a dvojitým náhozem 731.

Druhé kolo LTDL 2021 skupiny „C“ je za námi. Třetí kolo je naplánováno na 14. 7. v 19:00. Budeme se na Vás těšit!

Výsledky 2. HD – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb