Obhájce Ferdinand devítky poprvé vítězí

V neděli 21. června se v Scentru odehrál další, v pořadí 5. turnaj bowlingové série Ferdinand devítky. Zahrát si přijelo „ pouze“ 22 hráčů a hráček, z nichž byl po kvalifikaci nejlepší Milan Barnet. O mazací pauze se losoval měšec, ale číslo 206 se neshodovalo s žádným dosaženým náhozem v kvalifikaci a tak se příště bude hrát o částku přesahující 6.500 kč. Po vyřazovacím semifinále už byl v čele Gustav Horník. Ve finále znovu dominoval tento benešovský hráč a po náhozech 268 a 278 si připsal své první letošní vítězství. Druhé místo vybojovala Marie Frýbortová před třetím v pořadí Milanem Barnetem. Nejvyššího náhozu dosáhl Petr Zach st., v semifinále 287 bodů. Po několika marných pokusech nakonec perfect game 300 tentokrát nepadla. Cenu Ferdinand útěchy převzala Zuzana Kuntová. V celkovém pořadí vede i nadále Luboš Kunt st. před Milanem Barnetem a Marií Frýbortovou. Další pořadí v Top 6 je následující… 4.místo: Jaroslav Bejšovec, 5. Dalibor Polívka a 6. Otakar Frýbort. Nejbližší turnaje v Scentru: 12.7. Bowling cz tour ( krátké ) a 26.7. Ferdinand devítka. Díky všem hráčům a hráčkám za účast a někdy příště na viděnou.

Foto č.1 zleva: Marie Frýbortová, Gustav Horník a Milan Barnet.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Petr Zach st.

Foto č.3: Zuzana Kuntová.