Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Od Zdeňka Vrby k Tondovi Matějkovi

Turnaj Sprinter začal svou XV. sezónu, letos se po mnoha letech opět vrátil do turnajové kategorie „A“. Mezi dvěma jmény hráčů v titulce je naskládáno celkem 145 odehraných turnajů a zapsáno dalších 72 různých vítězů. Sprinter začal psát svou historii jako „áčkový“ turnaj v lednu roku 2007 na centru Bowling Hall Trnová, po zavření centra se turnaj od roku 2012 přesunul do Kladna na V-Bowling a od roku 2016 se hraje v Praze na zličínském Best Bowlingu.

Nejvíce vítězství má v čtrnáctileté historii na svém kontě Jan Kolář st. (celkem 8) a mezi dalšími vícekrát úspěšnými hráči najdeme jména David Rain, Jaromír Malec (7x), Jaroslav Lorenc, Pavel Vacek (6x), Vratislav Kulhánek, Michal Marval, Irena Straková, Stanislav Nejezchleba (5x). Kompletní seznam vítězů naleznete - zde.

Nyní těžší mazací model a herní systém amerika činil některým hráčům trochu problémy (především kdo kde, hraje) ale jinak z 99 % měl Sprinter kladné ohlasy. Nový ročník turnajové série nejlépe začal již výše zmiňovaný Antonín Matějka, který po pěti odehraných hrách a jedné nezapočítávané hře (nejhorší), měl na svém kontě 844 bodů (Ø 206,00). Jen o bodík méně měla na svém kontě Irena Straková a s 841 bodem se umístil na místě třetím Šimon Bail. Podrobné výsledky turnaje s odečtem jedné hry - zde.

Mezi hracími rundami se uzavřela loňská sezóna, vyhlašovalo se a předávalo ocenění za umístění v roce 2020. Nejúspěšnějším hráčem loňského ročníku se stala Irena Straková, druhý se umístil Jan Čepelák a třetí Josef Colon. Kompletní hráčskou TOP 10 doplňují jména: Antoním Matějka, Kateřina Slavíková, David Rain, Jan Kolář st, Miloš Jirsa, Václav Rác a Petr Leiske. Žebříček loňské sezóny - zde.

PS: tréninkový turnaj Sprinter dělá předskokana turnajům STORM a EBONITE (hráči si mohou vyzkoušet na čem se budou hrát následná zličínská "áčka"). Příští turnaj se hraje 21. července, obsazovačka a volná místa zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Seznam vítězů – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb