OK LEGAL cup 2023 zná svého vítěze

Druhou květnovou neděli proběhl v opavském centru Raketa bowling další turnaj jednotlivců v rámci série Raketa cup 2023 za účasti 35 hráčů a hráček.

Už od úvodních kol kvalifikace se blýskl skvělými výkony Ondřej Kurka, který v kvalifikaci zvítězil před Andrzeje Bednarzem a Janem Hoschnou. Svou vynikající formu Kurka potvrdil také ve finále a zaslouženě si dokráčel pro celkové vítězství v tomto turnaji s průměrem 227 bodů. Za ním o více než 100 bodů zaostal stříbrný Matěj Vojkovský a bronz brala Katka Hejdučková mladší, která převzala i cenu pro nejlepší ženu. Oproti dubnovému turnaji si tito hráči své pořadí jen trochu prohodili. Další místa obsadil, Jan Hoschna (4.), Jan Filuš ml. (5.), Andrzej Bednarz (6.), Kateřina Hejdučková st. (7.), Roman Jenšovský (8.), Miroslav Kluz (9.), Jan Filuš st. (10.), Kamil Kurka (11.) a Pavel Greipel (12.). Cenu za nejvyšší nához v turnaji převzal Roman Jenšovský a měl hodnotu 267 bodů. Celkem byla 42 krát překonána hranice 200 bodů.

průběžném pořadí série Raketa cup 2023 se ujal vedení O.Kurka, před K.Hejdučkovou ml. a dvojicí A.Bednarz a J.Filuš mladší.

Další turnaj jednotlivců se uskuteční v neděli 11. června, pod názvem Ryška cup 2023. Zájemci se mohou přihlásit už dnes u bowlera Rakety bowling na tel. 553 710 090 nebo ZDE na internetové obsazovačce.